gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Робочий візит начальника управління в с.Біла

Опубліковано 16.08.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- Начальник управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації побувала з робочим візитом у селі Біла Тернопільського району. Леся Серетна відвідала Меморіальний музей Соломії Крушельницької, ознайомилася з туристичними маршрутами, розробленими працівниками музею, які пов’язані з місцями перебування видатної співачки на Тернопільщині.

Детальніше...

Про ситуацію в Єгипті

Опубліковано 16.08.13

PDFДрукe-mail

Egypt war Міністерство закордонних справ України попереджає про небезпеку перебування громадян України у Арабській Республіці Єгипет та пропонує утриматися найближчим часом від поїздок до цієї країни без нагальної необхідності.

Детальніше...

До уваги туристичної громадськості області

Опубліковано 15.08.13

PDFДрукe-mail

mir-turizm 27 вересня на Тернопільщині урочисто відзначатимуть Всеукраїнський день туризму та День туризму в Україні.

Детальніше...

Робоча нарада управління

Опубліковано 13.08.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації відбулася робоча нарада, на якій було обговорено ряд питань, що стосуються діяльності управління: підготовка до відзначення в області Всесвітнього дня туризму, налагодження співпраці з громадськими організаціями, впровадження нових туристичних маршрутів, підготовка інформації до виготовлення туристичного паспорту області.

Детальніше...

В Україні буде впроваджена туристична спеціалізація регіонів

Опубліковано 08.08.13

PDFДрукe-mail

Oleksandr Vilkul «Україна за оцінкою Всесвітньої туристичної організації при ООН займає 9-те місце в Європі за кількістю туристів що відвідають країну. Ми ставимо за мету до 2022 року вдвічі збільшити, до 50 млн осіб на рік, кількість туристів, що приїдуть до нас. Також особлива увага приділяється розвитку внутрішнього туризму. Для цього до кінця року за участі експертів буде розроблена державна програма», - сказав Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час прес-конференції, презентуючи Концепцію розвитку туризму та курортів до 2022 року.

Детальніше...

Розпочався гастрономічний сплав по Дністрі

Опубліковано 07.08.13

PDFДрукe-mail

Gastronomichnyi splav Більше десятка українських рестораторів з Києва, Одеси, Хмельницька, Чернігова та інших міст вирушила 6 серпня з Тернополя на річку Дністер, де проведуть Перший Галицький гастрономічно-краєзнавчий сплав. Учасники сплаву дегустуватимуть автентичні страви наддністрянської кухні та самі готуватимуть страви у польових умовах з місцевих, натуральних продуктів. Крім цього вони відвідають найцікавіші та наймальовничіші місцини Дністровського каньйону.

Детальніше...

"Дзвони Лемківщини-2013"

Опубліковано 07.08.13

PDFДрукe-mail

Lemky2013 Традиційний фестиваль лемківської культури "Дзвони Лемківщини" відбувся в урочищі Бичова Монастириського району на Тернопільщині вже вп’ятнадцяте.

Монастириська є своєрідною лемківському столицею України, то ж сюди щорічно з’їжджаються лемки як з нашої країни, так і з-за кордону – Америки, Канади, Польщі, Португалії, Франції: послухати лемківських пісень, побачитися зі знайомими, скупитися на традиційному ярмарку ремесел.

Детальніше...

Увага! Полегшено перетин кордону для організованих груп туристів

Опубліковано 06.08.13

PDFДрукe-mail

kordon Державна прикордонна служба України полегшила перетин кордону організованим групам туристів кількістю від 10 осіб, впровадив прикордонний контроль для таких груп в пріоритетному порядку. Зокрема, оформлення здійснюватиметься в автомобільних пунктах пропуску на окремих смугах руху.

Детальніше...

Прийнята Концепція Державної цільової програми розвитку туризму та курортів

Опубліковано 06.08.13

PDFДрукe-mail

O Vilkul «Україна – дивовижна країна з потужним туристичним потенціалом. У нас має бути комфортно і модно відпочивати і українцям, і гостям з закордону. Стратегія наших дій закладена в Концепції Державної цільової програми розвитку туризму та курортів до 2022 року, що прийнята Кабміном. Туризм є однією з точок росту вітчизняної економіки. Адже це нові робочі місця, це цілий кластер економіки, що також підвищує імідж нашої держави», - сказав Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул.

Детальніше...

ЕКОТОЛОКА - 2013

Опубліковано 05.08.13

PDFДрукe-mail

EKO-Monastyrok 2013 За ініціативи управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації 01 - 03 серпня 2013 року в урочищі Монастирок та в с. Русилів Бучацького району (каскад водоспадів) відбулася екологічна експедиція.

Детальніше...

Подяка

Опубліковано 05.08.13

PDFДрукe-mail

Mytropolyt Semenyuk Кир Василій Семенюк – Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівської Єпархії УГКЦ висловлює подяку начальнику управління з питань туризму та курортів Серетній Л.Й. за допомогу у проведенні Всеукраїнської та молодіжної прощі до Марійського духовного центру в с. Зарваниця Теребовлянського району присвячений 1025-ій річниці Хрещення Русі-України і року віри.

Презентація книги "Язловецький замок - 640. Історія, архітектура, туризм"

Опубліковано 24.07.13

PDFДрукe-mail

yazlovets Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації спільно з Національним заповідником «Замки Тернопілля» провели презентацію книги "Язловець – 640. Історія, архітектура, туризм".

Детальніше...

Увага! Корононавірус MERS-CoV

Опубліковано 17.07.13

PDFДрукe-mail

 

koronovirus Станом на кінець травня 2013 року, за даними ВООЗ, зареєстровано 49 лабораторно підтверджених випадків інфікування людей корононавірусом респіраторного синдрому Близького Сходу MERS-CoV, із них 27 випадків закінчилось летально.

Детальніше...

КоропФест 2013

Опубліковано 17.07.13

PDFДрукe-mail

 

korop 21 липня в селищі Коропець Монастириського району на території палацу графа Бадені відбудеться кулінарний фестиваль «КоропФест». Коропецькі господині традиційно проведуть дегустацію рибних страв. Рибалки на березі Дністра матимуть змогу позмагатись в кількості спійманої риби. В рамках фестивалю заплановано провести і розважальну програму, а саме, святковий концерт, танці та аукціон.

Детальніше...

НПП «Дністровський каньйон» інформує

Опубліковано 12.07.13

PDFДрукe-mail

dnister Адміністрація Національного природного парку «Дністровський каньйон» доводить до відома туроператорів Тернопільської області ліміти на рекреаційне використання природних ресурсів у межах природно заповідного фонду України, які затверджені Міністерством екології та природних ресурсів України і яких необхідно дотримуватись (ліміти розміщені на веб-сайті www.dnisterkanyon.org.ua).

Детальніше...

Лист-подяка з Верховної Ради

Опубліковано 10.07.13

PDFДрукe-mail

List Голові Тернопільської облдержадміністрації Валентину Хоптяну надійшов лист від голови Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Артура Палатного.

Детальніше...

Всеукраїнська проща до Зарваниці

Опубліковано 10.07.13

PDFДрукe-mail

Zarvanytcya 13-14 липня 2013 року відбудеться Всеукраїнська та молодіжна проща до Марійського духовного центру в с.Зарваниця Теребовлянського району. На цьогорічній прощі також очікуються всі члени Синоду єпископів УГКЦ та Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, який у неділю 14 липня очолить Архиєрейську Божественну Літургію.

Детальніше...

Про відновлення роботи Тернопільського аеропорту

Опубліковано 09.07.13

PDFДрукe-mail

Narada Aeroport_09072013 В облдержадміністрації відбулося спільне засідання управління з питань туризму та курортів та департаменту розвитку інфраструктури облдержадміністрації за дорученням голови Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна з питань відновлення роботи Тернопільського обласного комунального підприємства «Фірма Тернопільавіаавтотранс».

Детальніше...

Попередження про небезпечні ділянки доріг Криму

Опубліковано 08.07.13

PDFДрукe-mail

avtobus В управління з питань туризму та курортів Тернопільської ОДА надійшов лист від Ради міністрів АР Крим в якому повідомляється, що водії туристичних автобусів з різних областей України, в тому числі Тернопільської, часто при перевезенні туристичних груп, не враховують специфіки гірських доріг Кримського півострова.

Детальніше...

Порядок доведення до споживачів інформації про вид об’єкта туристичної інфраструктури та вид його категорії

Опубліковано 08.07.13

PDFДрукe-mail

KMU 3 липня 2013 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про вид об’єкта туристичної інфраструктури та вид його категорії».Прийняття постанови обумовлене необхідністю впровадження механізму інформування споживачів про вид та категорії об’єктів туристичної інфраструктури.

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"