gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

АДАПТАЦІЯ ТУРИСТИЧНИХ ОБ’ЄКТІВ ДЛЯ ВІДВІДАННЯ ТУРИСТАМИ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

Опубліковано 28.04.14

PDFДрукe-mail

Narada invalidy Цю тему обговорили під час наради, яку провело управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації спільно з обласним відділенням фонду соціального захисту інвалідів

Детальніше...

ТЕРНОПІЛЛЯ ЗНОВУ НА ЕКРАНАХ

Опубліковано 24.04.14

PDFДрукe-mail

Moya Ukraina

Новий мультфільм про Тернопілля появився у інтернет-мережі. Представлений він Громадським ТВ і створений студією НОВАТОРФІЛЬМ при підтримці Державного агентства України з питань кіно.

Детальніше...

МАЛЬОВНИЧЕ ТЕРНОПІЛЛЯ - БОРЩІВСЬКИЙ КРАЙ

Опубліковано 23.04.14

PDFДрукe-mail

Borchiv-Okopy Продовжуємо розміщати статті у рубрику «Мальовниче Тернопілля». У цій рубриці публікуються матеріали про туристичну привабливість області, зокрема цікаві туристичні об’єкти та природні дива.

Детальніше...

Вітання із Великоднем

Опубліковано 18.04.14

PDFДрукe-mail

Pasha Шановні колеги!

Сердечно вітаємо вас із найбільшим світом Воскресіння Христового!

Бажаємо щастя, здоров’я, сил і натхнення у творенні добрих справ. Хай для вас усіх життя буде багатим як великодній стіл, неповторним і унікальним як великодній рушник.
Хай торжество Христового Воскресіння додасть вам наснаги та сповнення надій і сподівань.

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

Начальник управління з питань туризму та курортів
Тернопільської облдержадміністрації

Л.Й.СЕРЕТНА Pasha2

ХОЧЕШ ДОВІДАТИСЯ КУЛЬТУРУ РЕГІОНУ– СПРОБУЙ ЙОГО НА СМАК!

Опубліковано 17.04.14

PDFДрукe-mail

Restorator1 Тернопільський національний економічний університет, навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина 16 квітня 2014 року за сприяння управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації організовував круглий стіл “Гастрономічний туризм Тернопільської області: реалії та перспективи”.

Детальніше...

РОЛЬ ГОТЕЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТЕРНОПІЛЬЩИНІ У РОЗВИТКУ ВНУТРІШНЬОГО ТУРИЗМУ

Опубліковано 16.04.14

PDFДрукe-mail

IMG 0417- Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації організовувало та провело навчальний семінар для представників готельного бізнесу Тернопільщини.

Детальніше...

«ЕКОЗАМОК» ТРИВАЄ

Опубліковано 14.04.14

PDFДрукe-mail

eko 004- За підтримки голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка проводиться акція «Екотолока - 2014».

Детальніше...

ГЕМОРАГІЧНА ЛИХОМАНКА ЕБОЛА

Опубліковано 11.04.14

PDFДрукe-mail

Lyhomanka Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомляє, що за повідомленням ВООЗ станом на кінець березня 2014 року в країнах Західної Африки зросла кількість підтверджених випадків з підозрою на захворювання геморагічною лихоманкою Ебола.

Детальніше...

СТАРТУВАЛА «ЕКОТОЛОКА-2014»

Опубліковано 11.04.14

PDFДрукe-mail

eko 006-

За підтримки голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка стартувала акція «Екотолока - 2014».

Детальніше...

ЗНАКУВАННЯ ТУРИСТИЧНИХ ШЛЯХІВ ТЕРНОПІЛЛЯ

Опубліковано 09.04.14

PDFДрукe-mail

znak Знакування туристичних шляхів має велике значення для розвитку туризму в області, адже туристичні знаки полегшують орієнтацію на місцевості та допомагають спланувати туристичну подорож, виходячи з індивідуальних потреб туриста чи туристичної групи. Їх роль є безцінною у наданні різноманітної корисної туристам інформації під час подорожі, починаючи від місцезнаходження туристичних об’єктів і закінчуючи атракціями вздовж чи неподалік вибраного шляху.

Детальніше...

ПРО ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД ОБЛАСТІ

Опубліковано 04.04.14

PDFДрукe-mail

Tur-brend2

Як вже повідомлялося 21 березня 2014 року в рамках Конференції "Популяризація іміджу України та її туристичних можливостей" проведено офіційну презентацію туристичного бренду України. Туристичний бренд – це частина системної програми з популяризації України у світі та активізації сфери туризму в середині країни.

Детальніше...

РОЗПОЧАВСЯ ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН. СЕМІНАР ДЛЯ ГОТЕЛЬЄРІВ

Опубліковано 03.04.14

PDFДрукe-mail

gotel Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації організовує ознайомчий семінар для готельного бізнесу Тернопільщини

Детальніше...

СТАРТУЄ «ЕКОТОЛОКА - 2014»

Опубліковано 31.03.14

PDFДрукe-mail

Eko

За підтримки голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка стартувала широкомасштабна акція «Екотолока - 2014», під час якої з 10 по 12 квітня 2014 року планується покращити благоустрій туристичних об’єктів краю та очистити їх від сміття.

Детальніше...

ТЕРНОПІЛЬЩИНА НА UITT-2014

Опубліковано 28.03.14

PDFДрукe-mail

Uitt-2014-3 Представники управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації взяли участь у роботі ХХ Міжнародної туристичної виставки UITT «Україна - подорожі та туризм», що відкрилася 26 березня у Києві.

Детальніше...

ЕКОЛОГІЧНА РОЗВІДКА НА СТРИПІ

Опубліковано 27.03.14

PDFДрукe-mail

Kayak

Обласна федерація спортивного туризму з метою підготовки до Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!" організовує дводенний каяк-тріп по Стрипі.

Детальніше...

ЕКО-ДРАЙВ ПО СЕРЕТІ

Опубліковано 27.03.14

PDFДрукe-mail

Eko-Seret "Дикий Серет" – справжня і ще не відкрита багатьма сторінка дикої природи, яка знаходиться зовсім поруч. День активного часопроведення у веселому колі друзів та знайомих не залишить вас байдужим.

Детальніше...

МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ СЕМІНАР В КРЕМЕНЦІ

Опубліковано 27.03.14

PDFДрукe-mail

Kremenec 26.03.14 На базі Національного природного парку «Кременецькі гори» розпочав роботу Міжнародний науково-пізнавальний семінар «Сучасні основи сталого менеджменту організації туризму в національних природних парках». Захід відбувається у рамках реалізації проекту ЄС «Додаткова підтримка Мінприроди України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки . Куратором проекту є Андре Карутц – експерт з екологічної політики, стратегії та інвестицій.

Детальніше...

ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД УКРАЇНИ

Опубліковано 25.03.14

PDFДрукe-mail

brend Управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації взяло участь у презентації туристичного бренду України, яка відбулася 21 березня 2014 року в рамках Конференції "Популяризація іміджу України та її туристичних можливостей".

Детальніше...

ЧОГО ОЧІКУЄ ТУРИСТ ВІД ВІДПОЧИНКУ У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ?

Опубліковано 19.03.14

PDFДрукe-mail

sadiba Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації публікує нові матеріали під рубрикою «Сільський зелений туризм: ВІД А ДО Я».

Детальніше...

ТЕРНОПІЛЛЯ ПРЕДСТАВЛЕНЕ НА ITB BERLIN-2014

Опубліковано 18.03.14

PDFДрукe-mail

ITB-Ternopoil- За ініціативи управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації туристичний потенціал області та міста представили на об’єднаному стенді України у найбільшій в світі міжнародній туристичній виставці ITB, яка проходила з 5 по 9 березня у Берліні (Німеччина).

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"