gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ДО УВАГИ ТУРИСТИЧНИХ ФІРМ

Опубліковано 19.02.14

PDFДрукe-mail

Dnister-Zal

ЗВЕРНЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДНОГО ПАРКУ «ДНІСТРОВСЬКИЙ КАНЬЙОН»

Детальніше...

МАЛЬОВНИЧЕ ТЕРНОПІЛЛЯ - ЗБАРАЖЧИНА

Опубліковано 18.02.14

PDFДрукe-mail

ZBARAJ sait Розпочинаємо нову рубрику «Мальовниче Тернопілля». Як повідомлялося раніше, у цій рубриці будуть публікуватися матеріали про туристичну привабливість області, зокрема цікаві туристичні об’єкти та природні дива.

Читайте та подорожуйте, обираючи собі цікавий туристичний маршрут.

Детальніше...

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ СІЛЬСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО ТУРИЗМУ

Опубліковано 17.02.14

PDFДрукe-mail

zel tour Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації з метою популяризації пріоритетних видів туризму продовжує публікувати матеріали під рубрикою «Сільський зелений туризм: ВІД А ДО Я».

Детальніше...

НОВИНИ ДЛЯ ТУРИСТІВ

Опубліковано 13.02.14

PDFДрукe-mail

PopUp Напередодні відкриття туристичного сезону, управління з питань туризму та курортів започатковує цикл інформаційно-пізнавальних відеороликів про туристичний потенціал області.

Детальніше...

НАРАДА УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ТУРИЗМУ ТА КУРОРТІВ

Опубліковано 12.02.14

PDFДрукe-mail

Narada

В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації відбулася нарада на якій обговорили поточні питання, що стосуються роботи управління.

Детальніше...

СІЛЬСЬКИЙ ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ

Опубліковано 12.02.14

PDFДрукe-mail

zel.tour Як відомо, одним із пріоритетних напрямків розвитку туризму в Тернопільській області є сільський зелений туризм. Його розвиток повинен бути спрямованим на залучення людей до активної участі у вирішенні власних фінансових проблем, сприяння працевлаштування безробітних, охорону природи та культурно-історичної спадщини, а також на подолання сезонного характеру туристичного продукту.

Детальніше...

НАЙКРАЩІ ПАМ'ЯТКИ УКРАЇНИ – ОБРАНІ НАРОДОМ

Опубліковано 11.02.14

PDFДрукe-mail

10ukraine В Україні триває проект «Найкращі пам'ятки України – обрані Народом» Його завданням є привернути увагу та інтерес до історичних пам'ятків архітектури, природного надбання України. Вибір десятки найкращих пам'яток нашої держави відбудеться шляхом загальнонародного голосування.

Детальніше...

МАНДРУЄМО ТЕРНОПІЛЛЯМ!

Опубліковано 07.02.14

PDFДрукe-mail

marhruty

На веб-сторінці управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації http://www.ternotour.com.ua/ відкрито нову рубрику «Маршрути «Мандруємо Тернопіллям».

Детальніше...

ТУРИЗМ У «СХЕМІ ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Опубліковано 04.02.14

PDFДрукe-mail

Dnipromisto Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації забезпечує підготовку матеріалів для містобудівної документації «Схеми планування території Тернопільської області», яку розробляє ДП УДНДПМ «Діпромісто» ім. Ю.М.Білоконя.

Детальніше...

ФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ МОНІТОРИНГУ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНО-РЕКРЕАЦІЙНОЇ ГАЛУЗІ ОБЛАСТІ

Опубліковано 03.02.14

PDFДрукe-mail

monitoryng Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації працює над реалізацією напрямків та завдань програми розвитку туризму в Тернопільській області на 2013-2015 роки. Пріоритетною є аналітично-дослідницька діяльність у сфері туризму. Мова йде про формування системи моніторингу розвитку туристично-рекреаційної галузі області, яка першочергово передбачає проведення інвентаризації туристичних ресурсів області.

Детальніше...

ТУРИСТИЧНИЙ ПРИЗЕР КОНКУРСУ «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ»

Опубліковано 31.01.14

PDFДрукe-mail

T.Serba Щорічно з 2005 року Міністерством освіти і науки України, Українським державним центром туризму, екскурсій і краєзнавства учнівської молоді та Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти МОН проводиться Всеукраїнський конкурс педагогічної майстерності працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості». Цього року серед призерів конкурсу є і педагог-турист із Тернопільщини.

Детальніше...

АНАЛІЗ ВИСТАВКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УПРАВЛІННЯ ЗА 2013 РІК

Опубліковано 30.01.14

PDFДрукe-mail

Ternotour Протягом 2013 року туристично-рекреаційний потенціал області презентували у 13 спеціалізованих всеукраїнських, міжрегіональних та міжнародних туристичних виставках та форумах.

Детальніше...

ТЕРНОПІЛЬЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО «ITB Berlin-2014»

Опубліковано 28.01.14

PDFДрукe-mail

ITB У 2014 році найцікавіша щорічна Берлінська виставка «ITB Berlin — 2014» відбудеться з 5 по 9 березня 2014 року. Цьогоріч є всі шанси презентувати Тернопілля на мега-заході у Берліні.

Детальніше...

АНАЛІЗ ТУРИСТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ОБЛАСТІ

Опубліковано 27.01.14

PDFДрукe-mail

Infrastrukt Зі зростанням популярності Тернопільщини на внутрішньому та міжнародному туристичному ринках виникає потреба у розбудові туристичної індустрії області. Туристична інфраструктура має чи не найбільший вплив на розвиток туризму, який неможливий без функціонування на відповідному рівні закладів харчування, розміщення, системи зв'язку і комунікацій, функціонування служб сервісу, організації культурно-розважального обслуговування. Саме тому, управління з питань туризму та курортів Тернопільської ОДА приділяє значну увагу сприянню розвитку туристичній інфраструктурі області.

Детальніше...

МІЖНАРОДНА ТУРИСТИЧНА ЯРМАРКА «КРИМ. КУРОРТИ. ТУРИЗМ».

Опубліковано 23.01.14

PDFДрукe-mail

krimkurtur14png8

У ярмарці візьмуть участь всі представники туристичної галузі – від операторів та закладів розміщення до туристичних агентств та самих туристів. Подія відбудеться у форматі форуму з онлайн-трансляцією через інтернет-видання.

Детальніше...

ТУРИСТИЧНІ ДОРОГИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Опубліковано 22.01.14

PDFДрукe-mail

dorogy2- На території Тернопільської області налічується велика кількість туристично-привабливих об’єктів, які щороку відвідують індивідуали та організовані групи туристів. Проте, проблемним питанням залишається стан доріг до туристичних об’єктів.

Детальніше...

Триває підготовка до святкувань 200 річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.

Опубліковано 21.01.14

PDFДрукe-mail

T.G.2014 Управлінням з питань туризму та курортів облдержадміністрації узагальнено матеріали по маршрутах, які пов’язані з іменем Т.Г.Шевченка.

Детальніше...

У лютому на Тернопільщині презентують туристичний паспорт області

Опубліковано 17.01.14

PDFДрукe-mail

Seretna Управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації готують туристичний паспорт області. Його створення дасть змогу систематизувати дані про стратегічні напрямки розвитку туристичної індустрії на Тернопільщині з метою формування конкурентоспроможного регіонального туристичного продукту. Про це голові Тернопільської ОДА Валентину Хоптяну доповіла начальник управління Леся Серетна.

Детальніше...

Слухайте і дивіться новини та цікавинки про туризм Тернопілля

Опубліковано 16.01.14

PDFДрукe-mail

radio

Віднедавна ми можемо не тільки прочитати інформацію про туристичну галузь Тернопільської області але і почути і побачити все, що для нас готують наші ЗМІ.

Детальніше...

У Тернополі найбільша Різдвяна шопка.

Опубліковано 13.01.14

PDFДрукe-mail

hopka2

Більше 40 метрів в ширину та 27 у висоту – такі розміри найбільшої в Україні Різдвяної шопки, яка знаходиться у Тернополі.

 

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"

DSNS_banner

President

vr

Uryad

Dershkomturizm

Upravlinnya dersh_slusby

Antycorupciya

Gromad suspilstvo

Ministerstvo ihfrastructury

Ternopil ODA

unnamed

herson