gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Jazz Bez у Тернополі

Опубліковано 22.11.13

PDFДрукe-mail

Jaz Bezz 6-8 грудня у Тернополі восьмий рік поспіль відбудеться джазовий фестиваль Jazz Bez. Джазовий марафон пройде з 4 по 15 грудня містами України та Польщі. Захід об’єднає такі міста як Київ, Харків, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Люблін, Санок, Глівіце, Перемишль та батьківщину Богдана-Ігоря Антонича — село Новицю. Цього року вперше до джазової федерації приєднаються Мостиська.

Детальніше...

«Стежками Тараса Шевченка по Кременеччині»

Опубліковано 21.11.13

PDFДрукe-mail

shevchenko Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації продовжує роботу по систематизації туристичних маршрутів. До 200 річчя святкування дня народження Т.Г.Шевченка, фахівцями відділу культури, туризму, національностей та релігій Кременецької РДА був розроблений маршрут Шевченківськими місцями, який охопив туристичні об’єкти Кременецького району.

Детальніше...

Триває маркетингове дослідження стану та перспектив розвитку туризму в області

Опубліковано 20.11.13

PDFДрукe-mail

Tur pasport_20112013 20 листопада 2013 року, відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки туристичного паспорта Тернопільської області. Метою зустрічі було аналіз інформації довідкової анкети № 1 «Про загальний стан розвитку туризму у районах області» та опрацювання даних першого етапу опитування.

Детальніше...

Монастирищина успішно розвиває туризм

Опубліковано 20.11.13

PDFДрукe-mail

Ucasnyky 19112013 В рамках моніторингу розвитку туристично-рекреаційної індустрії в районах області представники управління з питань туризму та курортів взяли участь в урочистому відкритті туристичного комплексу «Лідія» у м.Монастириська.

Детальніше...

Тернопільські журналісти – переможці Всеукраїнського туристичного конкурсу

Опубліковано 20.11.13

PDFДрукe-mail

Logo-Svoboda Громадська рада при Державному агентстві України з туризму та курортів підвела підсумки Всеукраїнського туристичного конкурсу. Приємно відзначити, що перше місце серед регіональних друкованих засобів масової інформації в конкурсі на кращий журналістський матеріал на туристичну тему посіла газета "Свобода " (м. Тернопіль).

Детальніше...

Відбір інвестиційних проектів у курортно-рекреаційній сфері

Опубліковано 18.11.13

PDFДрукe-mail

Investycii Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації інформує, що на виконання Закону України "Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць", ведеться робота, пов’язана з підготовкою та відбором інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки.

Детальніше...

«Пройди-світ-2013» запрошує!

Опубліковано 18.11.13

PDFДрукe-mail

proydysvit2013 11 грудня цього року відбудеться вечір розповідей тернополян про мандри «Пройди-світ».

Детальніше...

Делегація Тернопільщини ознайомилась з розвитком курортів Хмельниччини

Опубліковано 15.11.13

PDFДрукe-mail

Sataniv2 Представники управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації 14 листопада взяли участь у виїзному семінарі щодо розвитку курортно – рекреаційного потенціалу Хмельницької області на базі державного курорту Сатанів.

Детальніше...

В Тернополі відкриють музей самогону

Опубліковано 14.11.13

PDFДрукe-mail

Samogon muzey Незвичайний музей відкриється у Тернополі 15 листопада. Його відвідувачі зможуть дізнатися, як в Україні розвивалася традиція виготовлення міцних напоїв в домашніх умовах.

Детальніше...

Координатори «Наукових пікніків» висловили подяку управлінню

Опубліковано 14.11.13

PDFДрукe-mail

Naukovi pikniky Начальнику управління з питань туризму та курортів Лесі Серетній та колективу управління організатори проекту «Наукові пікніки в Україні» висловили подяку за вагомий внесок у популяризацію науки серед молоді та сприяння в організації й проведенні заходу.

Детальніше...

Стартує благодійний марафон "Добро повертається"

Опубліковано 13.11.13

PDFДрукe-mail

Dobro povertaetsya Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрацї від 4 листопада 2013 року № 532-од "Про проведення обласного благодійного марафону "Добро повертається" в області стартує благодійна акція "Добро повертається", метою якої є надання допомоги дітям і сім'ям, які проживають у складних умовах.

Детальніше...

Переможцем конкурсу "Вікіпедія любить пам'ятки -2013" став тернополянин

Опубліковано 12.11.13

PDFДрукe-mail

Nadstavna cerkva_ternopil Завершився конкурс "Вікіпедія любить пам'ятки-2013", присвячений фотографуванню історичних пам'яток.За час проведення конкурсу від 604 учасників було отримано 35 710 фотографій, загальний розмір яких склав 109 гігабайт.

Детальніше...

Територіальні зміни у консульському окрузі Генерального Консульства Республіки Польща у Львові

Опубліковано 11.11.13

PDFДрукe-mail

Polskyi flag У зв’язку з Рішенням № 120 Міністра закордонних справ РП від 10 вересня 2013 р., Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові інформує, що від 25 вересня 2013 року консульський округ Генерального Консульства РП у Львові охоплює області: Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську.

Детальніше...

Систематизовано перелік туристично-екскурсійних маршрутів області

Опубліковано 08.11.13

PDFДрукe-mail

tur marshrut Управлінням з питань туризму та курортів облдержадміністрації систематизовано перелік туристично-екскурсійних маршрутів області. На даний час опрацьовано більше півсотні маршрутів по різних видах туризму: паломницькому, краєзнавчо-пізнавальному, подієвому (фестивальному), активному (водно-, спелео-, велотуризму) та екотуризму.

Детальніше...

Оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Опубліковано 07.11.13

PDFДрукe-mail

kneu golovniy_korpus Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана оголошує Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Мальовнича Україна – туристичний край». Конкурс організований за ініціативою Інституту історії українського суспільства ДВНЗ КНЕУ та за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів.

Детальніше...

Спільна нарада представників структурних підрозділів з туризму Тернопільської та Хмельницької областей

Опубліковано 06.11.13

PDFДрукe-mail

Zustr Xmeln061113 В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками структурного підрозділу з туризму Хмельницької ОДА. Мета зустрічі- обмін досвідом та обговорення проекту угоди про співпрацю у сфері туризму між Тернопільською і Хмельницькою областями.

Детальніше...

Нарада управління з питань туризму та курортів

Опубліковано 05.11.13

PDFДрукe-mail

Narada upravlinya_04112013 В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації відбулася нарада на якій обговорили поточні питання, що стосуються роботи управління. Насамперед, йшлося про план заходів на листопад-грудень 2013 року, випуск рекламно-презентаційної продукції, систематизацію маршрутів, атестацію працівників управління.

Детальніше...

Затверджено Програму розвитку туризму області

Опубліковано 04.11.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- На ІІ пленарному засіданні 45 сесії Тернопільської обласної ради затверджено проект Програми розвитку туризму в Тернопільській області на 2013-2015 р.р. Метою Програми є здійснення заходів, спрямованих на розвиток туристичної галузі області.

Детальніше...

Завершення Львівського туристичного форуму

Опубліковано 04.11.13

PDFДрукe-mail

Lviv forum_2014 Управління з питань туризму та курортів взяло участь у XIV Міжнародній виставці «ТурЕКСПО», яка проводилась у Львові у рамках Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності. Організатори туристичного заходу – акціонерне товариство «Гал-ЕКСПО».

Детальніше...

Співпраця між Україною і Польщею поглиблюється

Опубліковано 04.11.13

PDFДрукe-mail

Ukraina-Polsha У рамках засідання українсько-польської Робочої групи з туризму Україна і Польща підписати відповідний протокол, у якому домовились активізувати співробітництво двох країн у сфері туризму.

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"