gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Територіальні зміни у консульському окрузі Генерального Консульства Республіки Польща у Львові

Опубліковано 11.11.13

PDFДрукe-mail

Polskyi flag У зв’язку з Рішенням № 120 Міністра закордонних справ РП від 10 вересня 2013 р., Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові інформує, що від 25 вересня 2013 року консульський округ Генерального Консульства РП у Львові охоплює області: Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську.

Детальніше...

Систематизовано перелік туристично-екскурсійних маршрутів області

Опубліковано 08.11.13

PDFДрукe-mail

tur marshrut Управлінням з питань туризму та курортів облдержадміністрації систематизовано перелік туристично-екскурсійних маршрутів області. На даний час опрацьовано більше півсотні маршрутів по різних видах туризму: паломницькому, краєзнавчо-пізнавальному, подієвому (фестивальному), активному (водно-, спелео-, велотуризму) та екотуризму.

Детальніше...

Оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Опубліковано 07.11.13

PDFДрукe-mail

kneu golovniy_korpus Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана оголошує Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Мальовнича Україна – туристичний край». Конкурс організований за ініціативою Інституту історії українського суспільства ДВНЗ КНЕУ та за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів.

Детальніше...

Спільна нарада представників структурних підрозділів з туризму Тернопільської та Хмельницької областей

Опубліковано 06.11.13

PDFДрукe-mail

Zustr Xmeln061113 В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками структурного підрозділу з туризму Хмельницької ОДА. Мета зустрічі- обмін досвідом та обговорення проекту угоди про співпрацю у сфері туризму між Тернопільською і Хмельницькою областями.

Детальніше...

Нарада управління з питань туризму та курортів

Опубліковано 05.11.13

PDFДрукe-mail

Narada upravlinya_04112013 В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації відбулася нарада на якій обговорили поточні питання, що стосуються роботи управління. Насамперед, йшлося про план заходів на листопад-грудень 2013 року, випуск рекламно-презентаційної продукції, систематизацію маршрутів, атестацію працівників управління.

Детальніше...

Затверджено Програму розвитку туризму області

Опубліковано 04.11.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- На ІІ пленарному засіданні 45 сесії Тернопільської обласної ради затверджено проект Програми розвитку туризму в Тернопільській області на 2013-2015 р.р. Метою Програми є здійснення заходів, спрямованих на розвиток туристичної галузі області.

Детальніше...

Завершення Львівського туристичного форуму

Опубліковано 04.11.13

PDFДрукe-mail

Lviv forum_2014 Управління з питань туризму та курортів взяло участь у XIV Міжнародній виставці «ТурЕКСПО», яка проводилась у Львові у рамках Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності. Організатори туристичного заходу – акціонерне товариство «Гал-ЕКСПО».

Детальніше...

Співпраця між Україною і Польщею поглиблюється

Опубліковано 04.11.13

PDFДрукe-mail

Ukraina-Polsha У рамках засідання українсько-польської Робочої групи з туризму Україна і Польща підписати відповідний протокол, у якому домовились активізувати співробітництво двох країн у сфері туризму.

Детальніше...

Моніторинг туристичних ресурсів Тернопільщини

Опубліковано 01.11.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- Управлінням з питань туризму та курортів облдержадміністрації ведеться робота з проведення широкого маркетингового дослідження стану та перспектив розвитку туризму в області.

Детальніше...

Умови проходження "червоного коридору" – новації

Опубліковано 01.11.13

PDFДрукe-mail

Mytnycya Проходження митного контролю по «червоному коридору» передбачає заповнення громадянами митної декларації, а у разі наявності товарів, які перевищують встановлені норми – і сплату податків.

Детальніше...

Туристично-інформаційний центр запрацює в Тернополі

Опубліковано 31.10.13

PDFДрукe-mail

Ternopil У Тернополі розпочне діяльність туристично–інформаційний центр. Його керівником призначили Назара Яворського.

Детальніше...

Увага! Епідемічна ситуація з холери в Мексиці

Опубліковано 31.10.13

PDFДрукe-mail

Holera Держсанепідслужба у Тернопільській області нагадує туроператорам і турагентствам про те, що вони зобов'язані інформувати подорожуючих про ускладнення епідемічної ситуації у деяких країнах світу.

Детальніше...

Тернопільщину туристичну презентують у Львові

Опубліковано 30.10.13

PDFДрукe-mail

TurExpo Lviv_logo Представники управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації візьмуть участь у XIV Міжнародній виставці «ТурЕКСПО», яка відкривається сьогодні у Львові у рамках Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності та триватиме три дні з 30 жовтня по 1 листопада.

Детальніше...

В Тернополі зроблять маленький "Буковель"

Опубліковано 29.10.13

PDFДрукe-mail

Lyzhna trasa Тернопільська міська рада знайшла інвестора, готового модернізувати гірськолижну трасу на вул. Тарнавського. Наразі об’єкт перебуває у не найкращому стані, тому потребує оновлення.

Детальніше...

Ветеранів війни привітали з 69-річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників

Опубліковано 26.10.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- Працівники управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації відвідали ветеранів війни та праці, які проживають у Тернополі: Атрощенко Ганну Іванівну, Студенікіна Дмитра Івановича та Черенецьку Галину Георгіївну, привітали їх з 69-річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...

У Тернополі відбудеться гастрономічний фестиваль

Опубліковано 25.10.13

PDFДрукe-mail

Galycka defilyada Повернутися на кілька століть у минуле тернополяни зможуть 26-27 жовтня. Саме у ці дні на Театральному майдані на них чекає справжня гастрономічна феєрія. Десять рестораторів міста об’єдналися для того, щоб показати гостям, якою багатою, смачною та корисною є галицька кухня.

Детальніше...

Історико-краєзнавчий путівник «Скалат»

Опубліковано 25.10.13

PDFДрукe-mail

Knyga Skalat У серії «Історичні міста та пам’ятки» вийшла у світ книга «Скалат», присвячена 500-річному ювілею міста. Путівник містить різноманітні краєзнавчі матеріали та численні ілюстрації. В ньому йдеться про історію Скалата від найдавніших часів і до сьогодні.

Детальніше...

Делегація України взяла участь у ХІІ Європейському туристичному форумі

Опубліковано 24.10.13

PDFДрукe-mail

Vilnuys17102013 Делегація України на чолі з Головою Державного агентства України з туризму та курортів Оленою Шаповаловою взяла участь у 12-му Європейському туристичному форумі «Туризм – сила економічного зростання, соціальних змін та благополуччя», учасниками якого були представники держав-членів Європейського Союзу.

Детальніше...

Відбувся інформаційно–методичний семінар для органів місцевого самоврядування

Опубліковано 23.10.13

PDFДрукe-mail

Samovryaduvannya 23102013 Представники управління з питань туризму та курортів взяли участь у інформаційно–методичному семінарі для органів місцевого самоврядування Тернопільської області з питань розроблення проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Детальніше...

Наукова конференція «СКАЛАТ: ІСТОРІЯ І СЬОГОДЕННЯ»

Опубліковано 21.10.13

PDFДрукe-mail

Konferenciya 18102013 18 жовтня 2013 року у Скалатському замку відбулася наукова конференція «СКАЛАТ: ІСТОРІЯ І СЬОГОДЕННЯ», присвячена 500-річчю першої письмової згадки про місто. Головним організатором та натхненником заходу виступив Національний заповідник “Замки Тернопілля”. Конференція відбулася за підтримки Міністерства культури України, Тернопільської обласної державної адміністрації та за сприяння управління з питань туризму та курортів обласної державної адміністрації.

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"