gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Переможцем конкурсу "Вікіпедія любить пам'ятки -2013" став тернополянин

Опубліковано 12.11.13

PDFДрукe-mail

Nadstavna cerkva_ternopil Завершився конкурс "Вікіпедія любить пам'ятки-2013", присвячений фотографуванню історичних пам'яток.За час проведення конкурсу від 604 учасників було отримано 35 710 фотографій, загальний розмір яких склав 109 гігабайт.

Детальніше...

Територіальні зміни у консульському окрузі Генерального Консульства Республіки Польща у Львові

Опубліковано 11.11.13

PDFДрукe-mail

Polskyi flag У зв’язку з Рішенням № 120 Міністра закордонних справ РП від 10 вересня 2013 р., Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові інформує, що від 25 вересня 2013 року консульський округ Генерального Консульства РП у Львові охоплює області: Львівську, Івано-Франківську та Закарпатську.

Детальніше...

Систематизовано перелік туристично-екскурсійних маршрутів області

Опубліковано 08.11.13

PDFДрукe-mail

tur marshrut Управлінням з питань туризму та курортів облдержадміністрації систематизовано перелік туристично-екскурсійних маршрутів області. На даний час опрацьовано більше півсотні маршрутів по різних видах туризму: паломницькому, краєзнавчо-пізнавальному, подієвому (фестивальному), активному (водно-, спелео-, велотуризму) та екотуризму.

Детальніше...

Оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Опубліковано 07.11.13

PDFДрукe-mail

kneu golovniy_korpus Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана оголошує Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Мальовнича Україна – туристичний край». Конкурс організований за ініціативою Інституту історії українського суспільства ДВНЗ КНЕУ та за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів.

Детальніше...

Спільна нарада представників структурних підрозділів з туризму Тернопільської та Хмельницької областей

Опубліковано 06.11.13

PDFДрукe-mail

Zustr Xmeln061113 В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками структурного підрозділу з туризму Хмельницької ОДА. Мета зустрічі- обмін досвідом та обговорення проекту угоди про співпрацю у сфері туризму між Тернопільською і Хмельницькою областями.

Детальніше...

Нарада управління з питань туризму та курортів

Опубліковано 05.11.13

PDFДрукe-mail

Narada upravlinya_04112013 В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації відбулася нарада на якій обговорили поточні питання, що стосуються роботи управління. Насамперед, йшлося про план заходів на листопад-грудень 2013 року, випуск рекламно-презентаційної продукції, систематизацію маршрутів, атестацію працівників управління.

Детальніше...

Затверджено Програму розвитку туризму області

Опубліковано 04.11.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- На ІІ пленарному засіданні 45 сесії Тернопільської обласної ради затверджено проект Програми розвитку туризму в Тернопільській області на 2013-2015 р.р. Метою Програми є здійснення заходів, спрямованих на розвиток туристичної галузі області.

Детальніше...

Завершення Львівського туристичного форуму

Опубліковано 04.11.13

PDFДрукe-mail

Lviv forum_2014 Управління з питань туризму та курортів взяло участь у XIV Міжнародній виставці «ТурЕКСПО», яка проводилась у Львові у рамках Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності. Організатори туристичного заходу – акціонерне товариство «Гал-ЕКСПО».

Детальніше...

Співпраця між Україною і Польщею поглиблюється

Опубліковано 04.11.13

PDFДрукe-mail

Ukraina-Polsha У рамках засідання українсько-польської Робочої групи з туризму Україна і Польща підписати відповідний протокол, у якому домовились активізувати співробітництво двох країн у сфері туризму.

Детальніше...

Моніторинг туристичних ресурсів Тернопільщини

Опубліковано 01.11.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- Управлінням з питань туризму та курортів облдержадміністрації ведеться робота з проведення широкого маркетингового дослідження стану та перспектив розвитку туризму в області.

Детальніше...

Умови проходження "червоного коридору" – новації

Опубліковано 01.11.13

PDFДрукe-mail

Mytnycya Проходження митного контролю по «червоному коридору» передбачає заповнення громадянами митної декларації, а у разі наявності товарів, які перевищують встановлені норми – і сплату податків.

Детальніше...

Туристично-інформаційний центр запрацює в Тернополі

Опубліковано 31.10.13

PDFДрукe-mail

Ternopil У Тернополі розпочне діяльність туристично–інформаційний центр. Його керівником призначили Назара Яворського.

Детальніше...

Увага! Епідемічна ситуація з холери в Мексиці

Опубліковано 31.10.13

PDFДрукe-mail

Holera Держсанепідслужба у Тернопільській області нагадує туроператорам і турагентствам про те, що вони зобов'язані інформувати подорожуючих про ускладнення епідемічної ситуації у деяких країнах світу.

Детальніше...

Тернопільщину туристичну презентують у Львові

Опубліковано 30.10.13

PDFДрукe-mail

TurExpo Lviv_logo Представники управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації візьмуть участь у XIV Міжнародній виставці «ТурЕКСПО», яка відкривається сьогодні у Львові у рамках Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності та триватиме три дні з 30 жовтня по 1 листопада.

Детальніше...

В Тернополі зроблять маленький "Буковель"

Опубліковано 29.10.13

PDFДрукe-mail

Lyzhna trasa Тернопільська міська рада знайшла інвестора, готового модернізувати гірськолижну трасу на вул. Тарнавського. Наразі об’єкт перебуває у не найкращому стані, тому потребує оновлення.

Детальніше...

Ветеранів війни привітали з 69-річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників

Опубліковано 26.10.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- Працівники управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації відвідали ветеранів війни та праці, які проживають у Тернополі: Атрощенко Ганну Іванівну, Студенікіна Дмитра Івановича та Черенецьку Галину Георгіївну, привітали їх з 69-річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...

У Тернополі відбудеться гастрономічний фестиваль

Опубліковано 25.10.13

PDFДрукe-mail

Galycka defilyada Повернутися на кілька століть у минуле тернополяни зможуть 26-27 жовтня. Саме у ці дні на Театральному майдані на них чекає справжня гастрономічна феєрія. Десять рестораторів міста об’єдналися для того, щоб показати гостям, якою багатою, смачною та корисною є галицька кухня.

Детальніше...

Історико-краєзнавчий путівник «Скалат»

Опубліковано 25.10.13

PDFДрукe-mail

Knyga Skalat У серії «Історичні міста та пам’ятки» вийшла у світ книга «Скалат», присвячена 500-річному ювілею міста. Путівник містить різноманітні краєзнавчі матеріали та численні ілюстрації. В ньому йдеться про історію Скалата від найдавніших часів і до сьогодні.

Детальніше...

Делегація України взяла участь у ХІІ Європейському туристичному форумі

Опубліковано 24.10.13

PDFДрукe-mail

Vilnuys17102013 Делегація України на чолі з Головою Державного агентства України з туризму та курортів Оленою Шаповаловою взяла участь у 12-му Європейському туристичному форумі «Туризм – сила економічного зростання, соціальних змін та благополуччя», учасниками якого були представники держав-членів Європейського Союзу.

Детальніше...

Відбувся інформаційно–методичний семінар для органів місцевого самоврядування

Опубліковано 23.10.13

PDFДрукe-mail

Samovryaduvannya 23102013 Представники управління з питань туризму та курортів взяли участь у інформаційно–методичному семінарі для органів місцевого самоврядування Тернопільської області з питань розроблення проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"

President

vr

Uryad

Dershkomturizm

Upravlinnya dersh_slusby

Antycorupciya

Gromad suspilstvo

Ministerstvo ihfrastructury

Ternopil ODA