gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

НА ТЕРНОПІЛЬЩИНУ ЧЕКАЮТЬ МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ

Опубліковано 25.07.14

PDFДрукe-mail

gerbembl Зразу дві туристичні події міжнародного ґатунку чекають на Тернопілля у жовтні 2014 року.

Детальніше...

ШУКАЙ, ОБИРАЙ І ДИВИСЬ

Опубліковано 24.07.14

PDFДрукe-mail

Media Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації на своєму веб-порталі створило нову рубрику «Тернопільщина туристична – очима журналістів».

Детальніше...

ПРОГРАМА WILDCARD 2014: НОВІ ТУРИСТИЧНІ НАПРЯМКИ НА UITM'2014

Опубліковано 16.07.14

PDFДрукe-mail

Uitm-2014 21-й Міжнародний туристичний салон UITM'2014 відбудеться в Києві з 1 по 3 жовтня 2014 року.

Детальніше...

ЧЕРЕЗ ТЕРНОПІЛЬ З КИЄВА ДО РАХОВА

Опубліковано 15.07.14

PDFДрукe-mail

Kyiv-Rahiv Генеральний директор Укрзалізниці Борис Остапюк встановив пряме залізничне сполучення між туристичними центрами Києвом та Раховом.

Детальніше...

МІЖНАРОДНИЙ ЯРМАРОК TIF HELEXPO S.A.

Опубліковано 14.07.14

PDFДрукe-mail

Grece У період з 6 по 14 вересня 2014 року у м.Салоніки (Грецька Республіка) відбудеться 79-й Міжнародний ярмарок TIF HELEXPO S.A. (далі - TIF HELEXPO S.A.).

Детальніше...

ВІДГУК ПРО ТУРИСТИЧНИЙ МЕДІА-ФОРУМ

Опубліковано 11.07.14

PDFДрукe-mail

07MF-2014 На адресу голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олега Сиротюка надійшов лист-подяка від асоціації журналів «Туристичний прес-клуб України».

Детальніше...

ПРЕС-ТУР – ЯСКРАВЕ СВЯТО ФОРУМУ

Опубліковано 11.07.14

PDFДрукe-mail

01MF-2014 Серед заходів всеукраїнського туристичного форуму «Тернопільщина туристична – очима журналістів», який відбувся у нашій області з 3 по 5 липня, особливо цікавим та екстремальним було проведення прес-туру.

Детальніше...

ЗАРВАНИЦЯ КЛИЧЕ НА ПРОЩУ

Опубліковано 11.07.14

PDFДрукe-mail

Zarvanycya 18-20 липня 2014 року відбудеться Всеукраїнська та Молодіжна проща до Зарваниці, присвячена 25-ти літтю виходу УГКЦ з підпілля.

Детальніше...

ТЕМАТИЧНІ СЕКЦІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МЕДІА-ФОРУМУ “ТЕРНОПІЛЬЩИНА ТУРИСТИЧНА − ОЧИМА ЖУРНАЛІСТІВ”

Опубліковано 10.07.14

PDFДрукe-mail

3MF-2014 У рамках Всеукраїнського медіа-форуму “Тернопільщина туристична − очима журналістів”, з метою презентації туристичного потенціалу та розвитку інфраструктури, ознайомлення з новим туристичним продуктом було організовано роботу секцій за тематичними напрямками у пріоритетних для області видах туризму: «Замковий та сакральний туризм», «Екологічний та екстремальний туризм», «Гастрономічний і фестивальний туризм».

Детальніше...

ПІДСУМОК ТУРИСТИЧНОГО МЕДІА-ФОРУМУ «ТЕРНОПІЛЬЩИНА ТУРИСТИЧНА ОЧИМА ЖУРНАЛІСТІВ»

Опубліковано 10.07.14

PDFДрукe-mail

1MF-2014 За ініціативи управління з питань туризму та курортів та відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 квітня 2014 року № 133-од протягом 3-5 липня в Тернополі відбувся Всеукраїнський медіа-форум «Тернопільщина туристична - очима журналістів».

Детальніше...

Медіа-форум об’єднає журналістів з усієї України

Опубліковано 27.06.14

PDFДрукe-mail

turyzm bord Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації Олега Сиротюка, 3-5 липня 2014 року в Тернополі відбудеться Всеукраїнський медіа-форум «Тернопільщина туристична – очима журналістів».

Детальніше...

Чемпіонат Тернопільської області зі спортивного туризму

Опубліковано 26.06.14

PDFДрукe-mail

Zmagannya 2 20-22 червня 2014 року в селі Струсів, Теребовлянського району, поблизу дитячого табору «Зорепад» відбувся Чемпіонат Тернопільської області зі спортивного туризму (вид пішохідний туризм) серед дорослих.

Детальніше...

Екологічна акція у Бучацькому районі

Опубліковано 23.06.14

PDFДрукe-mail

EKOakciya180614 За ініціативи управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації 18-20 червня відбулася чергова екологічна акція «Екотолока - 2014». Маршрут акції проліг через Язлівецький замок (с.Язлівець) та Русилівські водоспади (с.Русилів), що у Бучацькому районі.

Детальніше...

Нарада управління

Опубліковано 18.06.14

PDFДрукe-mail

Narada 1806 В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації відбулася робоча нарада, на якій розглянули поточні питання діяльності управління.

Детальніше...

Стартувала «Літня школа екскурсовода»

Опубліковано 17.06.14

PDFДрукe-mail

kursy 1 З 15 червня стартувала «Літня школа екскурсовода», яку організувало Державне підприємство «Навчально-консультаційний центр по туризму» в містах Київ, Одеса, Херсон, Полтава, Чернівці. Програма навчання розрахована на підготовку фахівців-екскурсоводів і менеджерів з формування турпродукту. Всім слухачам видається державне Свідоцтво про присвоєння кваліфікації. Практикою та рекомендаціями для працевлаштування організатори забезпечують. Групи сформовані по 15-20 осіб.

Детальніше...

Канікули в Бережанському замку

Опубліковано 13.06.14

PDFДрукe-mail

attachment Від 50 і до 70-х років минулого століття бережанські школярі любили відвідувати замок не тільки після уроків, дехто навіть під час уроків, а про канікулярний час і говорити не доводиться. Висота стін, як і підземелля, не була для них недоступною. Тут можна було «пошукати» привидів, походити по периметру колишніх мурів, дістатися вікна знаменитої трьох-кімнатки у південній вежі, а вечорами розпалити ватру і придумувати страшні легенди.

Детальніше...

На пікнік і за рекордами – до замку в Теребовлі

Опубліковано 12.06.14

PDFДрукe-mail

Terebovlya Найдовшу в Україні цитату з творів Тараса Шевченка й унікальну вишиванку відбитками пальців планують створити під час мистецького свята на Замковій горі у Теребовлі. Акцію проведуть у найдовший день року — 22 червня.

Детальніше...

Туристична виставка у Тернополі

Опубліковано 11.06.14

PDFДрукe-mail

Defilyada1 06 - 07 червня у парку ім. Т.Шевченка працювала туристична виставка, яку організувало управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації.

Детальніше...

ГОТУЄМО МАЙСТЕР-КЛАСИ

Опубліковано 28.05.14

PDFДрукe-mail

Galitcka Defilyada В рамках етно-кулінарного фестивалю «Галицька дефіляда», що відбудеться 06-08 червня 2014 року м.Тернопіль на території парку ім.Т.Шевченка, буде працювати й туристичне містечко. Туристичний потенціал області представлятимуть Державні історико-архітектурні заповідники, туристично-інформаційні центри, туристичні фірми, розважальні та оздоровчі заклади, бази відпочинку області.

Детальніше...

НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЗДОРОВ'Я

Опубліковано 23.05.14

PDFДрукe-mail

medobory 07 Коли говоримо про відпочинок у літній період нам завжди хочеться на море. Проте не забуваємо про можливість відпочити та оздоровитися у санаторіях.

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"