gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Буде створено туристичний паспорт області

Опубліковано 02.10.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації розпочата робота по створенню туристичного паспорта області. Виготовлення такого паспорта дасть змогу систематизувати дані про стратегічні напрямки розвитку туристичної індустрії на Тернопільщині з метою формування конкурентоспроможного регіонального туристичного продукту.

Детальніше...

До уваги суб’єктів туристичної діяльності!

Опубліковано 01.10.13

PDFДрукe-mail

ruchka Наказом Державного комітету статистики України від 04.03.1998 № 96 «Про затвердження форм державної статистичної звітності з питань туризму та інструкції щодо їх заповнення» затверджені форми державної статистичної звітності 1-ТУР(к).

Детальніше...

Вітання з Днем туризму від комітету Верховної Ради

Опубліковано 01.10.13

PDFДрукe-mail

A Palatnyi У Тернопільську облдержадміністрацію надійшла вітальна телеграма з Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури і спорту:

"Шановний Валентине Антоновичу!

Комітет Верховної ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму та його секретаріат щиро вітають Вас та всіх працівників туристичної галузі з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

Детальніше...

У Бережанах відкрився туристично-інформаційний центр

Опубліковано 30.09.13

PDFДрукe-mail

TIC 27092013_1 27 вересня з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні у Бережанах у приміщенні міської Ратуші відкрився Туристично-інформаційний центр (ТІЦ). Організаторами заходу виступили — Кластер сільського туризму “Мальовнича Бережанщина” і Громадська організація “Рідне місто”.

Детальніше...

Урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму

Опубліковано 30.09.13

PDFДрукe-mail

Den turyzmu1 З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні 27 вересня в приміщенні Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки відбулося урочисте засідання працівників сфери туризму Тернопільської області.

Детальніше...

Вітання голови Тернопільської ОДА з нагоди Міжнародного дня туризму та Дня туризму в Україні

Опубліковано 27.09.13

PDFДрукe-mail

Hoptyan V Шановні краяни!

Вітаю Вас з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі і далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок!

Туризм, який називають соціальним феноменом кількох останніх століть, - це сфера життя, що охоплює мільйони людей, багато галузей економіки, екологію та виробництво, сприяє міжнародним обмінам і людським контактам.

Детальніше...

Вітання начальника управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації з нагоди Дня туризму

Опубліковано 27.09.13

PDFДрукe-mail

Sv turismu Шановні колеги!

Вітаю вас з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

Туристична галузь стрімко розвивається в Україні і в нашій області зокрема. Пройде небагато часу і наша область стане, сподіваємось, одним із найулюбленіших місць відпочинку, куди з'їжджатимуться любителі історичної спадщини, унікальної природи. Тернопільщина варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої природні багатства, самобутність своєї історії, культури, звичаїв і традицій.

Детальніше...

“Перші кроки в організації туристичного бізнесу”

Опубліковано 26.09.13

PDFДрукe-mail

TNEU25092013 У Тернопільському національному економічному університеті за сприяння управління з питань туризму та курортів відбувся семінар - тренінг “Перші кроки в організації туристичного бізнесу” для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за туристичними спеціальностями.

Детальніше...

Тривають роботи з благоустрою Скалата

Опубліковано 25.09.13

PDFДрукe-mail

Skalat24.09.13 Активно проходять роботи з реконструкції Скалатського замку та благоустрою міста, приурочених до 500-річчя Скалата. Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації спільно із студентами-волонтерами Тернопільського національного економічного університету 24 вересня 2013 року взяли участь у роботах з благоустрою міста Скалата.

Детальніше...

У Бережанах відкриють туристично-інформаційний центр

Опубліковано 24.09.13

PDFДрукe-mail

berezhanyprapor 27 вересня, до Дня туризму, у Бережанах, в приміщенні міської Ратуші, відкриється Туристично-інформаційний центр.Організатори: Кластер сільського туризму “Мальовнича Бережанщина” і Громадська організація “Рідне місто”.

Детальніше...

Розроблено новий туристичний маршрут

Опубліковано 23.09.13

PDFДрукe-mail

shevchenko На Тернопільщині триває підготовка до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Детальніше...

27 вересня Тернопільщина святкуватиме День туризму

Опубліковано 23.09.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- З метою відзначення в області Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян видав відповідне розпорядження.

Детальніше...

Скалатський замок готується до свята

Опубліковано 20.09.13

PDFДрукe-mail

Skalat blagoustriy Працівники управління з питань туризму та курортів спільно із студентами Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка провели ще одну акцію з благоустрою території замку у Скалаті. Спільними зусиллями волонтерів здійснено очищення підземелля від каміння, а також проведено реконструкцію оглядових доріжок на території замку.

Детальніше...

UITM'2013

Опубліковано 20.09.13

PDFДрукe-mail

UITM 2013 Напередодні свого 20-річного ювілею виставка Міжнародний туристичний салон «Україна» змінив імідж та розширив тематику.

Приєднавшись до сім'ї виставок міжнародного виставкового оператора ITE Group, головна осіння подія туристичного ринку України отримала міжнародну коротку назву - UITM'2013, Ukraine International Travel Market, та новий сучасний образ.

Детальніше...

О. Вілкул: у жовтні буде презентовано концепцію туристичного бренду країни

Опубліковано 20.09.13

PDFДрукe-mail

Oleksandr Vilkul Незабаром буде розроблено туристичний бренд України. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул.

Детальніше...

«Галицька дефіляда» відбудеться у Тернополі

Опубліковано 19.09.13

PDFДрукe-mail

Galycka defiljada Невдовзі Тернопільщина стане центром гастрономічного туризму. 12-13 жовтня міською владою міста заплановано провести Фестиваль галицької кухні.

Детальніше...

До уваги готельєрів та рестораторів!

Опубліковано 18.09.13

PDFДрукe-mail

Primus-horeca-12 9-12 жовтня 2013 року у Києві відбудуться виставкові заходи компанії Primus Exhibitions Group.

Детальніше...

Кращих туристів обрали серед освітян області

Опубліковано 18.09.13

PDFДрукe-mail

Turizm 20minut Кубок зі спортивного туризму провели серед 15 команд з працівників освіти усієї області. “Золоті” медалі одержали тернополяни, представники Бучацького району – “срібні”, Зборівського – “бронзові”.

Детальніше...

Щодо Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності

Опубліковано 16.09.13

PDFДрукe-mail

tourism Ліцензійні умови провадження туроператорської діяльності затверджені наказом Міністерства інфраструктури України від 10.07.2013 № 465 та зареєстровані в Міністерстві юстиції України 30.07.2013 за № 1275/23807 (Ліцензійні умови) розроблені Держтуризмкурортом - органом ліцензування туроператорської діяльності, з метою приведення у відповідність до Законів України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та «Про туризм», які визначили, що ліцензуванню у сфері туризму підлягає тільки туроператорська діяльність.

Детальніше...

Внесення змін до Закону України "Про туризм"

Опубліковано 12.09.13

PDFДрукe-mail

515592 Державним агентством України з туризму та курортів на виконання пункту 183.2. Національного плану дій щодо впровадження Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоздатна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України від 12.03.2013 № 128, здійснюється розробка законопроекту про внесення змін до Закону України «Про туризм» з урахуванням досвіду регулювання туристичного ринку в країнах Європейського союзу.

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"

President

vr

Uryad

Dershkomturizm

Upravlinnya dersh_slusby

Antycorupciya

Gromad suspilstvo

Ministerstvo ihfrastructury

Ternopil ODA