gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Скалат готується до свята

Опубліковано 18.10.13

PDFДрукe-mail

Skalat blagoustr17102013 Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації провело чергову акцію з благоустрою м.Скалат.

Детальніше...

Розроблений план дій з моніторингу туристичних ресурсів області

Опубліковано 17.10.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- 16 жовтня 2013 року, відбулося чергове засідання членів робочої групи з підготовки туристичного паспорта Тернопільської області. Метою наради був розгляд питання щодо розроблення плану дій з проведення моніторингу туристичних ресурсів області та розробка проекту анкети опитування.

Детальніше...

Концепція туристичного бренду України

Опубліковано 17.10.13

PDFДрукe-mail

Tur brendU У рамках роботи ІІ-го Київського міжнародного туристичного форуму відбулася перша публічна презентація Концепції туристичного бренду України.

Детальніше...

Робоча поїздка начальника управління у м.Скалат

Опубліковано 16.10.13

PDFДрукe-mail

Skalat zamok500 Начальник управління з питань туризму та курортів Леся Серетна здійснила робочу поїздку у м. Скалат.

Детальніше...

Виступ віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула на ІІ Київському міжнародному туристичному форумі

Опубліковано 16.10.13

PDFДрукe-mail

Oleksandr Vilkul «Україна за оцінкою Всесвітньої туристичної організації вже займає 9-е місце в Європі за кількістю туристів, які відвідують нашу країну.Україна цікава світові. Ми маємо перетворити наш потенціал у точку росту вітчизняної економіки. Перед нами стоїть завдання до 2022 року удвічі збільшити число туристів в Україну – до 50 млн. на рік. Відповідно - з 400 тисяч до 1 мільйона зросте кількість робочих місць в галузі, а очікуване збільшення надходжень до бюджету зросте з 1,5 млрд. до 5 млрд. гривень,» сказав Олександр Вілкул на відкритті Форуму.

Детальніше...

ІІ Київський міжнародний туристичний форум

Опубліковано 16.10.13

PDFДрукe-mail

Kuiv forum Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації взяло участь у роботі ІІ Київського міжнародного туристичного форуму, який відбувся 10-12 жовтня 2013 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Детальніше...

Туристичний потенціал області представили на Інвестиційному форумі

Опубліковано 16.10.13

PDFДрукe-mail

Invest forum_6_111013 11-12 жовтня у Тернополі відбувся VIII Міжнародний інвестиційний форум. В роботі якого, поряд з провідними підприємствами Тернопільщини, взяли участь також іноземні делегації з Польщі, Литви та інших країн.

Детальніше...

Благодійна акція «Милосердя»

Опубліковано 10.10.13

PDFДрукe-mail

akcijaMyloserdya В Тернопільській області з вересня по грудень поточного року проходить благодійна акція «Милосердя», відповідно до розпорядження Президента України від 14 вересня 2000 року №280/2000-рп «Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».

Детальніше...

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

Опубліковано 10.10.13

PDFДрукe-mail

logo Dergkomturyzm Державне агентство України з туризму та курортів запрошує взяти участь в громадському обговоренні доопрацьованої редакції проекту Закону України «Про внесення змін до законів України «Про туризм» та «Про страхування» щодо удосконалення положень з урахуванням досвіду регулювання ринку туристичних послуг у державах-членах Європейського Союзу», яке відбудеться 12 жовтня 2013 року об 10-00 в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Детальніше...

Тернопільські ресторатори запрошують на "Галицьку дефіляду"

Опубліковано 09.10.13

PDFДрукe-mail

Kapusnyak В Тернополі 26-27 жовтня 2013 року на Театральному майдані відбудеться ярмарка органічної їжі та Перший масштабний гастрономічний фестиваль «Галицька дефіляда»

Детальніше...

VІІI Міжнародний інвестиційний форум

Опубліковано 08.10.13

PDFДрукe-mail

Invesyt forum2013 Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації представить інвестиційні проекти в галузі туризму на VІІI Міжнародному інвестиційному форумі, який відбудеться 11-12 жовтня у Тернополі, в ТРЦ «Подоляни».

Детальніше...

Засідання робочої групи з підготовки туристичного паспорта Тернопільської області

Опубліковано 08.10.13

PDFДрукe-mail

Tur pasport08102013 В облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з підготовки туристичного паспорта Тернопільської області, яку організувало управління з питань туризму та курортів.

Детальніше...

Український туристичний форум «UTF2013» запрошує професіоналів

Опубліковано 04.10.13

PDFДрукe-mail

UTF2013 7-8 жовтня 2013 року відбудеться одна з найголовніших подій у галузі туризму Український туристичний форум «UTF2013». До уваги професіоналів туристичного бізнесу будуть запропоновані навчальні та інтерактивні заходи, спрямовані на підвищення рівня професійних знань, а також налагодження нових ділових контактів.

Детальніше...

Талеб Ріфаї про Київський міжнародний туристичний форум

Опубліковано 04.10.13

PDFДрукe-mail

Taleb Rifai «Провідне значення для розвитку туризму в Україні має Київський міжнародний туристичний форум. Цей захід також є дуже важливим для розвитку міжнародного співробітництва між Україною та її сусідами. Він здатний істотно вплинути на розвиток туризму і курортів в регіоні», - сказав Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО) Талеб Ріфаї в листі до учасників Другого Київського міжнародного туристичного форуму.

Детальніше...

Проведено акцію щодо благоустрою Скалата

Опубліковано 02.10.13

PDFДрукe-mail

Skalat toloka Працівники управління з питань туризму та курортів Тернопільської обласної державної адміністрації спільно зі студентами Тернопільського національного економічного університету 01 жовтня 2013 року взяли участь у роботах щодо благоустрою Скалата, приурочених до 500-річчя заснування міста.

Детальніше...

Буде створено туристичний паспорт області

Опубліковано 02.10.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації розпочата робота по створенню туристичного паспорта області. Виготовлення такого паспорта дасть змогу систематизувати дані про стратегічні напрямки розвитку туристичної індустрії на Тернопільщині з метою формування конкурентоспроможного регіонального туристичного продукту.

Детальніше...

До уваги суб’єктів туристичної діяльності!

Опубліковано 01.10.13

PDFДрукe-mail

ruchka Наказом Державного комітету статистики України від 04.03.1998 № 96 «Про затвердження форм державної статистичної звітності з питань туризму та інструкції щодо їх заповнення» затверджені форми державної статистичної звітності 1-ТУР(к).

Детальніше...

Вітання з Днем туризму від комітету Верховної Ради

Опубліковано 01.10.13

PDFДрукe-mail

A Palatnyi У Тернопільську облдержадміністрацію надійшла вітальна телеграма з Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури і спорту:

"Шановний Валентине Антоновичу!

Комітет Верховної ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму та його секретаріат щиро вітають Вас та всіх працівників туристичної галузі з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

Детальніше...

У Бережанах відкрився туристично-інформаційний центр

Опубліковано 30.09.13

PDFДрукe-mail

TIC 27092013_1 27 вересня з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні у Бережанах у приміщенні міської Ратуші відкрився Туристично-інформаційний центр (ТІЦ). Організаторами заходу виступили — Кластер сільського туризму “Мальовнича Бережанщина” і Громадська організація “Рідне місто”.

Детальніше...

Урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму

Опубліковано 30.09.13

PDFДрукe-mail

Den turyzmu1 З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні 27 вересня в приміщенні Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки відбулося урочисте засідання працівників сфери туризму Тернопільської області.

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"