gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ТЕРНОПІЛЬЩИНА НА UITT-2014

Опубліковано 28.03.14

PDFДрукe-mail

Uitt-2014-3 Представники управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації взяли участь у роботі ХХ Міжнародної туристичної виставки UITT «Україна - подорожі та туризм», що відкрилася 26 березня у Києві.

Детальніше...

ЕКОЛОГІЧНА РОЗВІДКА НА СТРИПІ

Опубліковано 27.03.14

PDFДрукe-mail

Kayak

Обласна федерація спортивного туризму з метою підготовки до Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!" організовує дводенний каяк-тріп по Стрипі.

Детальніше...

ЕКО-ДРАЙВ ПО СЕРЕТІ

Опубліковано 27.03.14

PDFДрукe-mail

Eko-Seret "Дикий Серет" – справжня і ще не відкрита багатьма сторінка дикої природи, яка знаходиться зовсім поруч. День активного часопроведення у веселому колі друзів та знайомих не залишить вас байдужим.

Детальніше...

МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ СЕМІНАР В КРЕМЕНЦІ

Опубліковано 27.03.14

PDFДрукe-mail

Kremenec 26.03.14 На базі Національного природного парку «Кременецькі гори» розпочав роботу Міжнародний науково-пізнавальний семінар «Сучасні основи сталого менеджменту організації туризму в національних природних парках». Захід відбувається у рамках реалізації проекту ЄС «Додаткова підтримка Мінприроди України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки . Куратором проекту є Андре Карутц – експерт з екологічної політики, стратегії та інвестицій.

Детальніше...

ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД УКРАЇНИ

Опубліковано 25.03.14

PDFДрукe-mail

brend Управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації взяло участь у презентації туристичного бренду України, яка відбулася 21 березня 2014 року в рамках Конференції "Популяризація іміджу України та її туристичних можливостей".

Детальніше...

ЧОГО ОЧІКУЄ ТУРИСТ ВІД ВІДПОЧИНКУ У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ?

Опубліковано 19.03.14

PDFДрукe-mail

sadiba Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації публікує нові матеріали під рубрикою «Сільський зелений туризм: ВІД А ДО Я».

Детальніше...

ТЕРНОПІЛЛЯ ПРЕДСТАВЛЕНЕ НА ITB BERLIN-2014

Опубліковано 18.03.14

PDFДрукe-mail

ITB-Ternopoil- За ініціативи управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації туристичний потенціал області та міста представили на об’єднаному стенді України у найбільшій в світі міжнародній туристичній виставці ITB, яка проходила з 5 по 9 березня у Берліні (Німеччина).

Детальніше...

СТАРТУЄ ПРОЕКТ «ЕКОТОЛОКА-2014»

Опубліковано 14.03.14

PDFДрукe-mail

Ekotoloka

Управління з питань туризму та курортів Тернопільської обласної державної адміністрації виступило ініціатором проведення серії екологічних акцій «Екотолока-2014»: «ЕкоДністер» та «ЕкоЗамок». Ідея проведення знайшла підтримку у широких колах туристичного бізнесу та громадськості області. Акція розпочнеться наприкінці березня та триватиме впродовж року.

Детальніше...

МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ СЕМІНАР «СУЧАСНІ ОСНОВИ СТАЛОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ОРГАНІЗАЦІЇ ТУРИЗМУ В НАЦІОНАЛЬНИХ ПРИРОДНИХ ПАРКАХ»

Опубліковано 13.03.14

PDFДрукe-mail

Kremenec 26-28 березня 2014 року на базі Національного природного парку «Кременецькі гори» планується проведення Міжнародного науково-пізнавального семінару «Сучасні основи сталого менеджменту організації туризму в національних природних парках».

Детальніше...

ГОТУЄМОСЬ ДО ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ

Опубліковано 12.03.14

PDFДрукe-mail

Narada120314 Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації організувало проведення наради “Про організацію туристсько-екскурсійної комерційної діяльності на території НПП "Дністровський каньйон”, у якій взяли участь представники НПП «Дністровський каньйон», управління ДСНС України у Тернопільській області, туристичних фірм, громадських організацій та ЗМІ.

Детальніше...

НОВИНИ У ПРОЕКТІ «НАЙКРАЩІ ПАМ'ЯТКИ УКРАЇНИ – ОБРАНІ НАРОДОМ»

Опубліковано 12.03.14

PDFДрукe-mail

zali Знову говоримо про проект «Найкращі пам'ятки України – обрані Народом».

Голосування триває і зараз на сайті організаторів появилися новинки.

Детальніше...

ВІДБУВСЯ ПРЕС-ТУР «СТЕЖКАМИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ПО ТЕРНОПІЛЬЩИНІ»

Опубліковано 07.03.14

PDFДрукe-mail

Pres-tour2014

За сприянням управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації 6 березня відбувся прес-тур «Стежками Тараса Шевченка по Тернопільщині», присвячений святкуванню 200-річчя від дня народження Кобзаря.

Детальніше...

ОСНОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ (ГОСТИННОСТІ)

Опубліковано 07.03.14

PDFДрукe-mail

Sadyba Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації продовжує публікувати матеріали під рубрикою «Сільський зелений туризм: ВІД А ДО Я».

Детальніше...

ДРУКОВАНІ НОВИНКИ ПРО ТУРИСТИЧНЕ ТЕРНОПІЛЛЯ

Опубліковано 06.03.14

PDFДрукe-mail

Druk

Управлінням з питань туризму та курортів облдержадміністрації реалізовано новий видавничий проект «Тернопільщина туристична». Суть проекту полягала у створенні оновленого різностороннього туристичного путівника Тернопільської області.

Детальніше...

«СТЕЖКАМИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ПО ТЕРНОПІЛЬЩИНІ»

Опубліковано 06.03.14

PDFДрукe-mail

Shevchenko

Сьогодні розпочався прес-тур для місцевих ЗМІ, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка «Стежками Тараса Шевченка по Тернопільщині».

Детальніше...

ТЕРНОПІЛЛЯ НА МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ “ITB BERLIN – 2014”

Опубліковано 05.03.14

PDFДрукe-mail

ITB-f-2014 05 березня 2014 року у м. Берлін (Німеччина) розпочала роботу одна із найбільш популярних в туристичних колах міжнародна туристична виставка “ITB Berlin – 2014”.

Детальніше...

ПРЕС-ТУР «СТЕЖКАМИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ПО ТЕРНОПІЛЬЩИНІ»

Опубліковано 05.03.14

PDFДрукe-mail

Shevchenko Управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації 6 березня організовує прес-тур для представників місцевих ЗМІ «Стежками Тараса Шевченка по Тернопільщині» присвячений святкуванню 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Детальніше...

Конкурс «НАЙКРАЩІ ПАМ'ЯТКИ УКРАЇНИ – ОБРАНІ НАРОДОМ»

Опубліковано 03.03.14

PDFДрукe-mail

Turism

Як вже раніше повідомлялося, в Україні триває проект «Найкращі пам'ятки України – обрані Народом». Зараз відбувається перший етап голосування на проекті.

Детальніше...

У КОНКУРСІ «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА – ТУРИСТИЧНИЙ КРАЙ» ЗГАДУЮТЬ ПРО ТЕРНОПІЛЬЩИНУ

Опубліковано 28.02.14

PDFДрукe-mail

Monastyrok Цікавий туристичний маршрут у Борщівському районі Тернопільської області представляє конкурс студентських наукових робіт «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА – ТУРИСТИЧНИЙ КРАЙ»

Детальніше...

UITT-2014 «УКРАЇНА - ПОДОРОЖІ ТА ТУРИЗМ»

Опубліковано 28.02.14

PDFДрукe-mail

UITT-2014

Найважливіша та наймаштабніша подія туристичної галузі України виставка UITT-2014 «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм» традиційно відбудеться на початку весни а саме 26-28 березня 2014 року в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ) - найпрестижнішому виставковому майданчику Києва.

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"