gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Моніторинг туристичних ресурсів Тернопільщини

Опубліковано 01.11.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- Управлінням з питань туризму та курортів облдержадміністрації ведеться робота з проведення широкого маркетингового дослідження стану та перспектив розвитку туризму в області.

Детальніше...

Умови проходження "червоного коридору" – новації

Опубліковано 01.11.13

PDFДрукe-mail

Mytnycya Проходження митного контролю по «червоному коридору» передбачає заповнення громадянами митної декларації, а у разі наявності товарів, які перевищують встановлені норми – і сплату податків.

Детальніше...

Туристично-інформаційний центр запрацює в Тернополі

Опубліковано 31.10.13

PDFДрукe-mail

Ternopil У Тернополі розпочне діяльність туристично–інформаційний центр. Його керівником призначили Назара Яворського.

Детальніше...

Увага! Епідемічна ситуація з холери в Мексиці

Опубліковано 31.10.13

PDFДрукe-mail

Holera Держсанепідслужба у Тернопільській області нагадує туроператорам і турагентствам про те, що вони зобов'язані інформувати подорожуючих про ускладнення епідемічної ситуації у деяких країнах світу.

Детальніше...

Тернопільщину туристичну презентують у Львові

Опубліковано 30.10.13

PDFДрукe-mail

TurExpo Lviv_logo Представники управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації візьмуть участь у XIV Міжнародній виставці «ТурЕКСПО», яка відкривається сьогодні у Львові у рамках Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності та триватиме три дні з 30 жовтня по 1 листопада.

Детальніше...

В Тернополі зроблять маленький "Буковель"

Опубліковано 29.10.13

PDFДрукe-mail

Lyzhna trasa Тернопільська міська рада знайшла інвестора, готового модернізувати гірськолижну трасу на вул. Тарнавського. Наразі об’єкт перебуває у не найкращому стані, тому потребує оновлення.

Детальніше...

Ветеранів війни привітали з 69-річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників

Опубліковано 26.10.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- Працівники управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації відвідали ветеранів війни та праці, які проживають у Тернополі: Атрощенко Ганну Іванівну, Студенікіна Дмитра Івановича та Черенецьку Галину Георгіївну, привітали їх з 69-річницею визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Детальніше...

У Тернополі відбудеться гастрономічний фестиваль

Опубліковано 25.10.13

PDFДрукe-mail

Galycka defilyada Повернутися на кілька століть у минуле тернополяни зможуть 26-27 жовтня. Саме у ці дні на Театральному майдані на них чекає справжня гастрономічна феєрія. Десять рестораторів міста об’єдналися для того, щоб показати гостям, якою багатою, смачною та корисною є галицька кухня.

Детальніше...

Історико-краєзнавчий путівник «Скалат»

Опубліковано 25.10.13

PDFДрукe-mail

Knyga Skalat У серії «Історичні міста та пам’ятки» вийшла у світ книга «Скалат», присвячена 500-річному ювілею міста. Путівник містить різноманітні краєзнавчі матеріали та численні ілюстрації. В ньому йдеться про історію Скалата від найдавніших часів і до сьогодні.

Детальніше...

Делегація України взяла участь у ХІІ Європейському туристичному форумі

Опубліковано 24.10.13

PDFДрукe-mail

Vilnuys17102013 Делегація України на чолі з Головою Державного агентства України з туризму та курортів Оленою Шаповаловою взяла участь у 12-му Європейському туристичному форумі «Туризм – сила економічного зростання, соціальних змін та благополуччя», учасниками якого були представники держав-членів Європейського Союзу.

Детальніше...

Відбувся інформаційно–методичний семінар для органів місцевого самоврядування

Опубліковано 23.10.13

PDFДрукe-mail

Samovryaduvannya 23102013 Представники управління з питань туризму та курортів взяли участь у інформаційно–методичному семінарі для органів місцевого самоврядування Тернопільської області з питань розроблення проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Детальніше...

Наукова конференція «СКАЛАТ: ІСТОРІЯ І СЬОГОДЕННЯ»

Опубліковано 21.10.13

PDFДрукe-mail

Konferenciya 18102013 18 жовтня 2013 року у Скалатському замку відбулася наукова конференція «СКАЛАТ: ІСТОРІЯ І СЬОГОДЕННЯ», присвячена 500-річчю першої письмової згадки про місто. Головним організатором та натхненником заходу виступив Національний заповідник “Замки Тернопілля”. Конференція відбулася за підтримки Міністерства культури України, Тернопільської обласної державної адміністрації та за сприяння управління з питань туризму та курортів обласної державної адміністрації.

Детальніше...

Скалат готується до свята

Опубліковано 18.10.13

PDFДрукe-mail

Skalat blagoustr17102013 Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації провело чергову акцію з благоустрою м.Скалат.

Детальніше...

Розроблений план дій з моніторингу туристичних ресурсів області

Опубліковано 17.10.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- 16 жовтня 2013 року, відбулося чергове засідання членів робочої групи з підготовки туристичного паспорта Тернопільської області. Метою наради був розгляд питання щодо розроблення плану дій з проведення моніторингу туристичних ресурсів області та розробка проекту анкети опитування.

Детальніше...

Концепція туристичного бренду України

Опубліковано 17.10.13

PDFДрукe-mail

Tur brendU У рамках роботи ІІ-го Київського міжнародного туристичного форуму відбулася перша публічна презентація Концепції туристичного бренду України.

Детальніше...

Робоча поїздка начальника управління у м.Скалат

Опубліковано 16.10.13

PDFДрукe-mail

Skalat zamok500 Начальник управління з питань туризму та курортів Леся Серетна здійснила робочу поїздку у м. Скалат.

Детальніше...

Виступ віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула на ІІ Київському міжнародному туристичному форумі

Опубліковано 16.10.13

PDFДрукe-mail

Oleksandr Vilkul «Україна за оцінкою Всесвітньої туристичної організації вже займає 9-е місце в Європі за кількістю туристів, які відвідують нашу країну.Україна цікава світові. Ми маємо перетворити наш потенціал у точку росту вітчизняної економіки. Перед нами стоїть завдання до 2022 року удвічі збільшити число туристів в Україну – до 50 млн. на рік. Відповідно - з 400 тисяч до 1 мільйона зросте кількість робочих місць в галузі, а очікуване збільшення надходжень до бюджету зросте з 1,5 млрд. до 5 млрд. гривень,» сказав Олександр Вілкул на відкритті Форуму.

Детальніше...

ІІ Київський міжнародний туристичний форум

Опубліковано 16.10.13

PDFДрукe-mail

Kuiv forum Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації взяло участь у роботі ІІ Київського міжнародного туристичного форуму, який відбувся 10-12 жовтня 2013 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Детальніше...

Туристичний потенціал області представили на Інвестиційному форумі

Опубліковано 16.10.13

PDFДрукe-mail

Invest forum_6_111013 11-12 жовтня у Тернополі відбувся VIII Міжнародний інвестиційний форум. В роботі якого, поряд з провідними підприємствами Тернопільщини, взяли участь також іноземні делегації з Польщі, Литви та інших країн.

Детальніше...

Благодійна акція «Милосердя»

Опубліковано 10.10.13

PDFДрукe-mail

akcijaMyloserdya В Тернопільській області з вересня по грудень поточного року проходить благодійна акція «Милосердя», відповідно до розпорядження Президента України від 14 вересня 2000 року №280/2000-рп «Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя».

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"

President

vr

Uryad

Dershkomturizm

Upravlinnya dersh_slusby

Antycorupciya

Gromad suspilstvo

Ministerstvo ihfrastructury

Ternopil ODA