gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Новорічне привітання від Комітету Верховної ради України

Опубліковано 27.12.13

PDFДрукe-mail

V.Rada-

Комітет Верховної ради України з питань сім'ї і молодіжної політики , фізичної культури, спорту та туризму і його секретаріат щиро вітають з Новим роком та Різдвом Христовим.
Нехай ці свята принесуть лише добро, мир і щастя. Щоб у Новому році збулося все те про що так давно мріяли. Віримо, що у Новому році обов’язково примножиться увага колег та друзів. Зичимо у наступному році міцного здоров’я, успіхів та невичерпної наснаги до життя.

З повагою
Голова Комітету А.ПАЛАТНИЙ

«Гаряча» телефонна лінія

Опубліковано 25.12.13

PDFДрукe-mail

telefon Графік роботи «гарячої» телефонної лінії

обласної державної адміністрації
На І квартал 2014 року

Детальніше...

Національний природний парк "Кременецькі гори" збільшився у території

Опубліковано 24.12.13

PDFДрукe-mail

prezydent2 У к а з

Президента України

Про зміну меж території природного заповідника «Медобори»

Відповідно до статті 54 Закону України «Про природно-заповідний фонд України»

постановляю:

Детальніше...

Розпорядження Кабінету Міністрів України щодо Державної цільової програми “Шевченківський дім”

Опубліковано 24.12.13

PDFДрукe-mail

zakon

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 21 листопада 2013 р. № 968-р Київ
Про схвалення Концепції Державної цільової програми “Шевченківський дім”

1. Схвалити Концепцію Державної цільової програми “Шевченківський дім”, що додається.

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 70

Детальніше...

Рекомендації українським громадянам,які мають намір отримати медичні послуги за кордоном

Опубліковано 24.12.13

PDFДрукe-mail

medtour Вирушаючи за кордон з метою отримання медичних чи оздоровчих послуг, пацієнти повинні усвідомлювати усі ризики та переваги медичного обслуговування в іноземній країні.

Детальніше...

ЩО ГАЛЬМУЄ РОЗВИТОК СІЛЬСЬКОЇ ГОСТИННОСТІ? ПРО ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ОСОБИСТЕ СЕЛЯНСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» ТА ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ

Опубліковано 24.12.13

PDFДрукe-mail

zeltour В Україні сформувалось поняття сільського зеленого туризму. Люди ототожнюють його з тимчасовим проживанням і відпочинком в сільській садибі, розташованій в мальовничому місці. Експерти стверджують, що майже 10% приватного житла в селах України (а це 6,3 млн. житлових будинків), потенційно можуть використовуватися для прийому туристів.

Детальніше...

Триває підготовка туристичного паспорта області

Опубліковано 13.12.13

PDFДрукe-mail

Tur pasport_20112013 12 грудня 2013 року, відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки туристичного паспорта Тернопільської області. Метою зустрічі було проведення аналізу інформації довідкової анкети № 2 «Види туризму та туристичні продукти» та опрацювання даних першого етапу опитування.

Детальніше...

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

Опубліковано 13.12.13

PDFДрукe-mail

ITB2014 Управління з питань туризму та курортів Тернопільської обласної державної адміністрації запрошує всіх зацікавлених взяти участь у Міжнародній туристичній виставці «IТВ BERLIN-2014», яка відбудеться з 5 по 9 березня 2014 року в м. Берлін (Німеччина), в якості експонента на об’єднаному стенді Тернопільської області та представити всі сегменти туристичної галузі.

Детальніше...

НЗ "Замки Тернопілля" відзначили в Польщі

Опубліковано 13.12.13

PDFДрукe-mail

Zbaraz Знакова подія в житті Національного заповідника "Замки Тернопілля", який відзначатиме в лютому наступного року свій 20-річний ювілей, сталася цими днями у місті Люблін Республіки Польща. Один з інвестиційно-реставраційних проектів, який носив назву "Реставрація інтер'єрів частини існуючих приміщень Замкового палацу в м. Збаражі Тернопільської області" отримав престижну міжнародну нагороду в рамках конкурсу "ДІМ – 2013" за найкращу інвестицію по обидві сторони кордону Євросоюзу.

Детальніше...

Тернопільщина туристична - інформаційний партнер Київської області

Опубліковано 13.12.13

PDFДрукe-mail

Partnery В рамках реалізації регіонального співробітництва управління з питань туризму та курортів спрямовує свою діяльність на налагодження тісних партнерських зв’язків з регіонами України.

Детальніше...

Упраління налагоджує співпрацю

Опубліковано 09.12.13

PDFДрукe-mail

Gosti 6122013 В управлінні з питань туризму та курортів відбулася зустріч з віце-президентом громадської організації Клуб корінний киян «Вічність» Дмитром Кокаревим та директором ТОВ «ПроІнфо» Андрієм Дмитренком, які приїхали до Тернополя з метою налагодження співпраці управління та туристичних фірм області з Туристичною палатою України та Асоціацією «Журналістський прес-клуб України».

Детальніше...

Дмитро Фірташ ознайомився з туристичними принадами Тернопілля

Опубліковано 02.12.13

PDFДрукe-mail

TNEU Firtash_1 Управління з питань туризму та курортів облдержадмінстрації організувало презентацію туристично-рекреаційного потенціалу Тернопільщини в Тернопільському національному економічному університеті, де відбулася зустріч Голови Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа з власниками та керівниками підприємств регіону.

Детальніше...

До уваги туристів!

Опубліковано 28.11.13

PDFДрукe-mail

traine Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця» ) у зв'язку з підвищеною попитом на пасажирські перевезення в період новорічних і різдвяних свят збільшила кількість рейсів додаткових поїздів, повідомляє УНІАН.

Детальніше...

Україна відкрила прямі авіарейси до В’єтнаму

Опубліковано 27.11.13

PDFДрукe-mail

Aeroport boryspil Аеропорт Бориспіль з 25 листопада 2013 року розпочав здійснення безпересадкових далекомагістральних рейсів до В’єтнаму (місто Нха Транг, Nha Trang).

Детальніше...

Семінар для керівників структурних підрозділів з питань туризму РДА

Опубліковано 26.11.13

PDFДрукe-mail

Seminar2 26112013 26 листопада на базі Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації організувало для начальників відділів структурних підрозділів з питань туризму райдержадміністрацій семінар на тему "Про шляхи формування конкурентоспроможного туристичного продукту Тернопільської області".

Детальніше...

Нарада управління

Опубліковано 26.11.13

PDFДрукe-mail

MINI LOGO_new- В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації відбулася нарада з поточних питань.На нараді розглянули питання щодо підготовки до участі управління у промислово-виставковому заході за участю голови Ради Федерації роботодавців України – Дмитра Фірташа, що відбудеться у приміщенні ТНЕУ 27 листопада цього року.

Детальніше...

Jazz Bez у Тернополі

Опубліковано 22.11.13

PDFДрукe-mail

Jaz Bezz 6-8 грудня у Тернополі восьмий рік поспіль відбудеться джазовий фестиваль Jazz Bez. Джазовий марафон пройде з 4 по 15 грудня містами України та Польщі. Захід об’єднає такі міста як Київ, Харків, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Люблін, Санок, Глівіце, Перемишль та батьківщину Богдана-Ігоря Антонича — село Новицю. Цього року вперше до джазової федерації приєднаються Мостиська.

Детальніше...

«Стежками Тараса Шевченка по Кременеччині»

Опубліковано 21.11.13

PDFДрукe-mail

shevchenko Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації продовжує роботу по систематизації туристичних маршрутів. До 200 річчя святкування дня народження Т.Г.Шевченка, фахівцями відділу культури, туризму, національностей та релігій Кременецької РДА був розроблений маршрут Шевченківськими місцями, який охопив туристичні об’єкти Кременецького району.

Детальніше...

Триває маркетингове дослідження стану та перспектив розвитку туризму в області

Опубліковано 20.11.13

PDFДрукe-mail

Tur pasport_20112013 20 листопада 2013 року, відбулося чергове засідання робочої групи з підготовки туристичного паспорта Тернопільської області. Метою зустрічі було аналіз інформації довідкової анкети № 1 «Про загальний стан розвитку туризму у районах області» та опрацювання даних першого етапу опитування.

Детальніше...

Монастирищина успішно розвиває туризм

Опубліковано 20.11.13

PDFДрукe-mail

Ucasnyky 19112013 В рамках моніторингу розвитку туристично-рекреаційної індустрії в районах області представники управління з питань туризму та курортів взяли участь в урочистому відкритті туристичного комплексу «Лідія» у м.Монастириська.

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"