gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

«ЕКОЗАМОК» ТРИВАЄ

Опубліковано 14.04.14

PDFДрукe-mail

eko 004- За підтримки голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка проводиться акція «Екотолока - 2014».

Детальніше...

ГЕМОРАГІЧНА ЛИХОМАНКА ЕБОЛА

Опубліковано 11.04.14

PDFДрукe-mail

Lyhomanka Державна санітарно-епідеміологічна служба України повідомляє, що за повідомленням ВООЗ станом на кінець березня 2014 року в країнах Західної Африки зросла кількість підтверджених випадків з підозрою на захворювання геморагічною лихоманкою Ебола.

Детальніше...

СТАРТУВАЛА «ЕКОТОЛОКА-2014»

Опубліковано 11.04.14

PDFДрукe-mail

eko 006-

За підтримки голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка стартувала акція «Екотолока - 2014».

Детальніше...

ЗНАКУВАННЯ ТУРИСТИЧНИХ ШЛЯХІВ ТЕРНОПІЛЛЯ

Опубліковано 09.04.14

PDFДрукe-mail

znak Знакування туристичних шляхів має велике значення для розвитку туризму в області, адже туристичні знаки полегшують орієнтацію на місцевості та допомагають спланувати туристичну подорож, виходячи з індивідуальних потреб туриста чи туристичної групи. Їх роль є безцінною у наданні різноманітної корисної туристам інформації під час подорожі, починаючи від місцезнаходження туристичних об’єктів і закінчуючи атракціями вздовж чи неподалік вибраного шляху.

Детальніше...

ПРО ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД ОБЛАСТІ

Опубліковано 04.04.14

PDFДрукe-mail

Tur-brend2

Як вже повідомлялося 21 березня 2014 року в рамках Конференції "Популяризація іміджу України та її туристичних можливостей" проведено офіційну презентацію туристичного бренду України. Туристичний бренд – це частина системної програми з популяризації України у світі та активізації сфери туризму в середині країни.

Детальніше...

РОЗПОЧАВСЯ ТУРИСТИЧНИЙ СЕЗОН. СЕМІНАР ДЛЯ ГОТЕЛЬЄРІВ

Опубліковано 03.04.14

PDFДрукe-mail

gotel Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації організовує ознайомчий семінар для готельного бізнесу Тернопільщини

Детальніше...

СТАРТУЄ «ЕКОТОЛОКА - 2014»

Опубліковано 31.03.14

PDFДрукe-mail

Eko

За підтримки голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка стартувала широкомасштабна акція «Екотолока - 2014», під час якої з 10 по 12 квітня 2014 року планується покращити благоустрій туристичних об’єктів краю та очистити їх від сміття.

Детальніше...

ТЕРНОПІЛЬЩИНА НА UITT-2014

Опубліковано 28.03.14

PDFДрукe-mail

Uitt-2014-3 Представники управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації взяли участь у роботі ХХ Міжнародної туристичної виставки UITT «Україна - подорожі та туризм», що відкрилася 26 березня у Києві.

Детальніше...

ЕКОЛОГІЧНА РОЗВІДКА НА СТРИПІ

Опубліковано 27.03.14

PDFДрукe-mail

Kayak

Обласна федерація спортивного туризму з метою підготовки до Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою!" організовує дводенний каяк-тріп по Стрипі.

Детальніше...

ЕКО-ДРАЙВ ПО СЕРЕТІ

Опубліковано 27.03.14

PDFДрукe-mail

Eko-Seret "Дикий Серет" – справжня і ще не відкрита багатьма сторінка дикої природи, яка знаходиться зовсім поруч. День активного часопроведення у веселому колі друзів та знайомих не залишить вас байдужим.

Детальніше...

МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ СЕМІНАР В КРЕМЕНЦІ

Опубліковано 27.03.14

PDFДрукe-mail

Kremenec 26.03.14 На базі Національного природного парку «Кременецькі гори» розпочав роботу Міжнародний науково-пізнавальний семінар «Сучасні основи сталого менеджменту організації туризму в національних природних парках». Захід відбувається у рамках реалізації проекту ЄС «Додаткова підтримка Мінприроди України у впровадженні Секторальної бюджетної підтримки . Куратором проекту є Андре Карутц – експерт з екологічної політики, стратегії та інвестицій.

Детальніше...

ТУРИСТИЧНИЙ БРЕНД УКРАЇНИ

Опубліковано 25.03.14

PDFДрукe-mail

brend Управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації взяло участь у презентації туристичного бренду України, яка відбулася 21 березня 2014 року в рамках Конференції "Популяризація іміджу України та її туристичних можливостей".

Детальніше...

ЧОГО ОЧІКУЄ ТУРИСТ ВІД ВІДПОЧИНКУ У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ?

Опубліковано 19.03.14

PDFДрукe-mail

sadiba Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації публікує нові матеріали під рубрикою «Сільський зелений туризм: ВІД А ДО Я».

Детальніше...

ТЕРНОПІЛЛЯ ПРЕДСТАВЛЕНЕ НА ITB BERLIN-2014

Опубліковано 18.03.14

PDFДрукe-mail

ITB-Ternopoil- За ініціативи управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації туристичний потенціал області та міста представили на об’єднаному стенді України у найбільшій в світі міжнародній туристичній виставці ITB, яка проходила з 5 по 9 березня у Берліні (Німеччина).

Детальніше...

СТАРТУЄ ПРОЕКТ «ЕКОТОЛОКА-2014»

Опубліковано 14.03.14

PDFДрукe-mail

Ekotoloka

Управління з питань туризму та курортів Тернопільської обласної державної адміністрації виступило ініціатором проведення серії екологічних акцій «Екотолока-2014»: «ЕкоДністер» та «ЕкоЗамок». Ідея проведення знайшла підтримку у широких колах туристичного бізнесу та громадськості області. Акція розпочнеться наприкінці березня та триватиме впродовж року.

Детальніше...

МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНИЙ СЕМІНАР «СУЧАСНІ ОСНОВИ СТАЛОГО МЕНЕДЖМЕНТУ ОРГАНІЗАЦІЇ ТУРИЗМУ В НАЦІОНАЛЬНИХ ПРИРОДНИХ ПАРКАХ»

Опубліковано 13.03.14

PDFДрукe-mail

Kremenec 26-28 березня 2014 року на базі Національного природного парку «Кременецькі гори» планується проведення Міжнародного науково-пізнавального семінару «Сучасні основи сталого менеджменту організації туризму в національних природних парках».

Детальніше...

ГОТУЄМОСЬ ДО ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ

Опубліковано 12.03.14

PDFДрукe-mail

Narada120314 Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації організувало проведення наради “Про організацію туристсько-екскурсійної комерційної діяльності на території НПП "Дністровський каньйон”, у якій взяли участь представники НПП «Дністровський каньйон», управління ДСНС України у Тернопільській області, туристичних фірм, громадських організацій та ЗМІ.

Детальніше...

НОВИНИ У ПРОЕКТІ «НАЙКРАЩІ ПАМ'ЯТКИ УКРАЇНИ – ОБРАНІ НАРОДОМ»

Опубліковано 12.03.14

PDFДрукe-mail

zali Знову говоримо про проект «Найкращі пам'ятки України – обрані Народом».

Голосування триває і зараз на сайті організаторів появилися новинки.

Детальніше...

ВІДБУВСЯ ПРЕС-ТУР «СТЕЖКАМИ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ПО ТЕРНОПІЛЬЩИНІ»

Опубліковано 07.03.14

PDFДрукe-mail

Pres-tour2014

За сприянням управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації 6 березня відбувся прес-тур «Стежками Тараса Шевченка по Тернопільщині», присвячений святкуванню 200-річчя від дня народження Кобзаря.

Детальніше...

ОСНОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ СІЛЬСЬКОГО ТУРИЗМУ (ГОСТИННОСТІ)

Опубліковано 07.03.14

PDFДрукe-mail

Sadyba Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації продовжує публікувати матеріали під рубрикою «Сільський зелений туризм: ВІД А ДО Я».

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"