gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ПІДСУМОК ТУРИСТИЧНОГО МЕДІА-ФОРУМУ «ТЕРНОПІЛЬЩИНА ТУРИСТИЧНА ОЧИМА ЖУРНАЛІСТІВ»

Опубліковано 10.07.14

PDFДрукe-mail

1MF-2014 За ініціативи управління з питань туризму та курортів та відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 квітня 2014 року № 133-од протягом 3-5 липня в Тернополі відбувся Всеукраїнський медіа-форум «Тернопільщина туристична - очима журналістів».

Детальніше...

Медіа-форум об’єднає журналістів з усієї України

Опубліковано 27.06.14

PDFДрукe-mail

turyzm bord Згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації Олега Сиротюка, 3-5 липня 2014 року в Тернополі відбудеться Всеукраїнський медіа-форум «Тернопільщина туристична – очима журналістів».

Детальніше...

Чемпіонат Тернопільської області зі спортивного туризму

Опубліковано 26.06.14

PDFДрукe-mail

Zmagannya 2 20-22 червня 2014 року в селі Струсів, Теребовлянського району, поблизу дитячого табору «Зорепад» відбувся Чемпіонат Тернопільської області зі спортивного туризму (вид пішохідний туризм) серед дорослих.

Детальніше...

Екологічна акція у Бучацькому районі

Опубліковано 23.06.14

PDFДрукe-mail

EKOakciya180614 За ініціативи управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації 18-20 червня відбулася чергова екологічна акція «Екотолока - 2014». Маршрут акції проліг через Язлівецький замок (с.Язлівець) та Русилівські водоспади (с.Русилів), що у Бучацькому районі.

Детальніше...

Нарада управління

Опубліковано 18.06.14

PDFДрукe-mail

Narada 1806 В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації відбулася робоча нарада, на якій розглянули поточні питання діяльності управління.

Детальніше...

Стартувала «Літня школа екскурсовода»

Опубліковано 17.06.14

PDFДрукe-mail

kursy 1 З 15 червня стартувала «Літня школа екскурсовода», яку організувало Державне підприємство «Навчально-консультаційний центр по туризму» в містах Київ, Одеса, Херсон, Полтава, Чернівці. Програма навчання розрахована на підготовку фахівців-екскурсоводів і менеджерів з формування турпродукту. Всім слухачам видається державне Свідоцтво про присвоєння кваліфікації. Практикою та рекомендаціями для працевлаштування організатори забезпечують. Групи сформовані по 15-20 осіб.

Детальніше...

Канікули в Бережанському замку

Опубліковано 13.06.14

PDFДрукe-mail

attachment Від 50 і до 70-х років минулого століття бережанські школярі любили відвідувати замок не тільки після уроків, дехто навіть під час уроків, а про канікулярний час і говорити не доводиться. Висота стін, як і підземелля, не була для них недоступною. Тут можна було «пошукати» привидів, походити по периметру колишніх мурів, дістатися вікна знаменитої трьох-кімнатки у південній вежі, а вечорами розпалити ватру і придумувати страшні легенди.

Детальніше...

На пікнік і за рекордами – до замку в Теребовлі

Опубліковано 12.06.14

PDFДрукe-mail

Terebovlya Найдовшу в Україні цитату з творів Тараса Шевченка й унікальну вишиванку відбитками пальців планують створити під час мистецького свята на Замковій горі у Теребовлі. Акцію проведуть у найдовший день року — 22 червня.

Детальніше...

Туристична виставка у Тернополі

Опубліковано 11.06.14

PDFДрукe-mail

Defilyada1 06 - 07 червня у парку ім. Т.Шевченка працювала туристична виставка, яку організувало управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації.

Детальніше...

ГОТУЄМО МАЙСТЕР-КЛАСИ

Опубліковано 28.05.14

PDFДрукe-mail

Galitcka Defilyada В рамках етно-кулінарного фестивалю «Галицька дефіляда», що відбудеться 06-08 червня 2014 року м.Тернопіль на території парку ім.Т.Шевченка, буде працювати й туристичне містечко. Туристичний потенціал області представлятимуть Державні історико-архітектурні заповідники, туристично-інформаційні центри, туристичні фірми, розважальні та оздоровчі заклади, бази відпочинку області.

Детальніше...

НЕВИЧЕРПНЕ ДЖЕРЕЛО ЗДОРОВ'Я

Опубліковано 23.05.14

PDFДрукe-mail

medobory 07 Коли говоримо про відпочинок у літній період нам завжди хочеться на море. Проте не забуваємо про можливість відпочити та оздоровитися у санаторіях.

Детальніше...

І ЗНОВУ ПРО "ГАЛИЦЬКУ ДЕФІЛЯДУ"

Опубліковано 22.05.14

PDFДрукe-mail

Galitcka Defilyada Відбулася прес-конференція, присвячена проведенню 6-8 червня у парку ім. Т. Г. Шевченка етно-гастрономічного фестивалю «Галицька дефіляда».

Детальніше...

СОНЦЕ, МОРЕ І ПІСОК - АЛЕ НЕ КРИМ

Опубліковано 21.05.14

PDFДрукe-mail

more Плануємо відпочинок на морі. І щоб далеко не ходити і багато не шукати пропонуємо переглянути розгорнутий матеріал партнера нашого порталу про сонце, море і пісок Півдня України.

Детальніше...

БЕЗВІЗОВІ ПОЇЗДКИ ДО ЄВРОПИ

Опубліковано 21.05.14

PDFДрукe-mail

Pasport Євросоюз спрощує візовий режим з Україною - тепер українцям, маючи біометричні паспорти, більше не потрібні візи для поїздок до Європи.

Детальніше...

І ЗНОВУ «ГАЛИЦЬКА ДЕФІЛЯДА»

Опубліковано 14.05.14

PDFДрукe-mail

Galitcka Defilyada

Вже доброю традицією стало у Тернополі проведення різноманітних фестивалів і серед них, набуває великої популярності, гастрономічний фестиваль "Галицька дефіляда".

Детальніше...

ЄВРОПЕЙСЬКА ТАРАСОВА НІЧ В МУЗЕЇ

Опубліковано 12.05.14

PDFДрукe-mail

Taras 17-18 травня 2014р. в Бережанах відбудеться «Європейська Тарасова ніч в музеї». З нагоди 200-річчя від дня народження Шевченка тематично ніч називаємо Тарасовою та просимо всіх учасників прийти у вишиванках.

Детальніше...

ТЕРНОПІЛЬЩИНА ТУРИСТИЧНА НА ТЕЛЕКАНАЛІ УТР

Опубліковано 12.05.14

PDFДрукe-mail

TT На телеканалі УТР в проекті «Відкрий для себе Україну» 13 та 14 травня вийде в ефір програма «Перспектива» про туристичні атракції Тернопільщини, яку підготував журналіст Державної телерадіокомпанії Всесвітньої служби «Українське телебачення і радіомовлення» Олександр Кошак, побувавши в нашому краї.

Детальніше...

ОБ’ЄДНАЙМО УКРАЇНУ РАЗОМ

Опубліковано 10.05.14

PDFДрукe-mail

oblsportklub Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації всім небайдужим пропонує підтримати ініціативу туроператора «Облспорттурклуб» та долучитись до акції в рамках соціального проекту з організації активного відпочинку для молоді Сходу, що потребує уваги.

Детальніше...

“ТЕРНОПІЛЬЩИНА ТУРИСТИЧНА - ОЧИМА ЖУРНАЛІСТІВ”

Опубліковано 08.05.14

PDFДрукe-mail

MINI LOGO_new- Тернопільщина знову запрошує відвідати свої туристичні об’єкти представників міжнародних, всеукраїнських та регіональних мас-медіа.

Детальніше...

ВІДКРИТТЯ ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ У ЗБАРАЖІ

Опубліковано 07.05.14

PDFДрукe-mail

Varenyk-fest-2014 6 травня 2014 року на території в Збаразького замку відбулося відкриття туристичного сезону «Мандруємо замками Тернопілля - 2014», яке традиційно проводить лідер збереження історико-культурної спадщини області - Національний заповідник «Замки Тернопілля».

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"