gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

До уваги суб’єктів туристичної діяльності

Опубліковано 10.10.13

PDFДрукe-mail

logo Dergkomturyzm Державне агентство України з туризму та курортів запрошує взяти участь в громадському обговоренні доопрацьованої редакції проекту Закону України «Про внесення змін до законів України «Про туризм» та «Про страхування» щодо удосконалення положень з урахуванням досвіду регулювання ринку туристичних послуг у державах-членах Європейського Союзу», яке відбудеться 12 жовтня 2013 року об 10-00 в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Детальніше...

Тернопільські ресторатори запрошують на "Галицьку дефіляду"

Опубліковано 09.10.13

PDFДрукe-mail

Kapusnyak В Тернополі 26-27 жовтня 2013 року на Театральному майдані відбудеться ярмарка органічної їжі та Перший масштабний гастрономічний фестиваль «Галицька дефіляда»

Детальніше...

VІІI Міжнародний інвестиційний форум

Опубліковано 08.10.13

PDFДрукe-mail

Invesyt forum2013 Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації представить інвестиційні проекти в галузі туризму на VІІI Міжнародному інвестиційному форумі, який відбудеться 11-12 жовтня у Тернополі, в ТРЦ «Подоляни».

Детальніше...

Засідання робочої групи з підготовки туристичного паспорта Тернопільської області

Опубліковано 08.10.13

PDFДрукe-mail

Tur pasport08102013 В облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з підготовки туристичного паспорта Тернопільської області, яку організувало управління з питань туризму та курортів.

Детальніше...

Український туристичний форум «UTF2013» запрошує професіоналів

Опубліковано 04.10.13

PDFДрукe-mail

UTF2013 7-8 жовтня 2013 року відбудеться одна з найголовніших подій у галузі туризму Український туристичний форум «UTF2013». До уваги професіоналів туристичного бізнесу будуть запропоновані навчальні та інтерактивні заходи, спрямовані на підвищення рівня професійних знань, а також налагодження нових ділових контактів.

Детальніше...

Талеб Ріфаї про Київський міжнародний туристичний форум

Опубліковано 04.10.13

PDFДрукe-mail

Taleb Rifai «Провідне значення для розвитку туризму в Україні має Київський міжнародний туристичний форум. Цей захід також є дуже важливим для розвитку міжнародного співробітництва між Україною та її сусідами. Він здатний істотно вплинути на розвиток туризму і курортів в регіоні», - сказав Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО) Талеб Ріфаї в листі до учасників Другого Київського міжнародного туристичного форуму.

Детальніше...

Проведено акцію щодо благоустрою Скалата

Опубліковано 02.10.13

PDFДрукe-mail

Skalat toloka Працівники управління з питань туризму та курортів Тернопільської обласної державної адміністрації спільно зі студентами Тернопільського національного економічного університету 01 жовтня 2013 року взяли участь у роботах щодо благоустрою Скалата, приурочених до 500-річчя заснування міста.

Детальніше...

Буде створено туристичний паспорт області

Опубліковано 02.10.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- В управлінні з питань туризму та курортів облдержадміністрації розпочата робота по створенню туристичного паспорта області. Виготовлення такого паспорта дасть змогу систематизувати дані про стратегічні напрямки розвитку туристичної індустрії на Тернопільщині з метою формування конкурентоспроможного регіонального туристичного продукту.

Детальніше...

До уваги суб’єктів туристичної діяльності!

Опубліковано 01.10.13

PDFДрукe-mail

ruchka Наказом Державного комітету статистики України від 04.03.1998 № 96 «Про затвердження форм державної статистичної звітності з питань туризму та інструкції щодо їх заповнення» затверджені форми державної статистичної звітності 1-ТУР(к).

Детальніше...

Вітання з Днем туризму від комітету Верховної Ради

Опубліковано 01.10.13

PDFДрукe-mail

A Palatnyi У Тернопільську облдержадміністрацію надійшла вітальна телеграма з Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури і спорту:

"Шановний Валентине Антоновичу!

Комітет Верховної ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму та його секретаріат щиро вітають Вас та всіх працівників туристичної галузі з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

Детальніше...

У Бережанах відкрився туристично-інформаційний центр

Опубліковано 30.09.13

PDFДрукe-mail

TIC 27092013_1 27 вересня з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні у Бережанах у приміщенні міської Ратуші відкрився Туристично-інформаційний центр (ТІЦ). Організаторами заходу виступили — Кластер сільського туризму “Мальовнича Бережанщина” і Громадська організація “Рідне місто”.

Детальніше...

Урочистості з нагоди святкування Всесвітнього дня туризму

Опубліковано 30.09.13

PDFДрукe-mail

Den turyzmu1 З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні 27 вересня в приміщенні Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки відбулося урочисте засідання працівників сфери туризму Тернопільської області.

Детальніше...

Вітання голови Тернопільської ОДА з нагоди Міжнародного дня туризму та Дня туризму в Україні

Опубліковано 27.09.13

PDFДрукe-mail

Hoptyan V Шановні краяни!

Вітаю Вас з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі і далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок!

Туризм, який називають соціальним феноменом кількох останніх століть, - це сфера життя, що охоплює мільйони людей, багато галузей економіки, екологію та виробництво, сприяє міжнародним обмінам і людським контактам.

Детальніше...

Вітання начальника управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації з нагоди Дня туризму

Опубліковано 27.09.13

PDFДрукe-mail

Sv turismu Шановні колеги!

Вітаю вас з Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні!

Туристична галузь стрімко розвивається в Україні і в нашій області зокрема. Пройде небагато часу і наша область стане, сподіваємось, одним із найулюбленіших місць відпочинку, куди з'їжджатимуться любителі історичної спадщини, унікальної природи. Тернопільщина варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої природні багатства, самобутність своєї історії, культури, звичаїв і традицій.

Детальніше...

“Перші кроки в організації туристичного бізнесу”

Опубліковано 26.09.13

PDFДрукe-mail

TNEU25092013 У Тернопільському національному економічному університеті за сприяння управління з питань туризму та курортів відбувся семінар - тренінг “Перші кроки в організації туристичного бізнесу” для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за туристичними спеціальностями.

Детальніше...

Тривають роботи з благоустрою Скалата

Опубліковано 25.09.13

PDFДрукe-mail

Skalat24.09.13 Активно проходять роботи з реконструкції Скалатського замку та благоустрою міста, приурочених до 500-річчя Скалата. Управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації спільно із студентами-волонтерами Тернопільського національного економічного університету 24 вересня 2013 року взяли участь у роботах з благоустрою міста Скалата.

Детальніше...

У Бережанах відкриють туристично-інформаційний центр

Опубліковано 24.09.13

PDFДрукe-mail

berezhanyprapor 27 вересня, до Дня туризму, у Бережанах, в приміщенні міської Ратуші, відкриється Туристично-інформаційний центр.Організатори: Кластер сільського туризму “Мальовнича Бережанщина” і Громадська організація “Рідне місто”.

Детальніше...

Розроблено новий туристичний маршрут

Опубліковано 23.09.13

PDFДрукe-mail

shevchenko На Тернопільщині триває підготовка до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Детальніше...

27 вересня Тернопільщина святкуватиме День туризму

Опубліковано 23.09.13

PDFДрукe-mail

LOGO new- З метою відзначення в області Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян видав відповідне розпорядження.

Детальніше...

Скалатський замок готується до свята

Опубліковано 20.09.13

PDFДрукe-mail

Skalat blagoustriy Працівники управління з питань туризму та курортів спільно із студентами Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка провели ще одну акцію з благоустрою території замку у Скалаті. Спільними зусиллями волонтерів здійснено очищення підземелля від каміння, а також проведено реконструкцію оглядових доріжок на території замку.

Детальніше...

Туристична діяльність

Екскурсійна діяльність

Туристичні об'єкти

Природні дива

Маршрути "Мандруємо Тернопіллям"

President

vr

Uryad

Dershkomturizm

Upravlinnya dersh_slusby

Antycorupciya

Gromad suspilstvo

Ministerstvo ihfrastructury

Ternopil ODA