Екоакція у Підгайцях

Багацтво Тернопілля на туристичні об’єкти дозволяє жителям та гостям області вдало поєднувати відпочинок із пізнанням власного краю. Проте, не всі бажаючі гарно відпочити пам’ятають, що після себе потрібно прибрати. Саме тому, нам необхідно із раннього віку навчати дітей та молодь відпочинковій культурі.


На Тернопіллі впродовж останніх років вже стало доброю традицією проводити екологічні акції на об'єктах, які мають культурне та історичне значення.
За спільної ініціативи відділу туризму облдержадміністрації і відділу культури і туризму Підгаєцької РДА з нагоди святкування Міжнародного Дня туризму та Дня туризму в Україні, 28 вересня 2016 року в парково-набережній зоні м. Підгайці відбулася екологічна акція «Чисте довкілля».
Студенти та викладачі туристичного профілю Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка, учні та вчителі Підгаєцького професійного аграрного ліцею, а також працівники структурних підрозділів ОДА і РДА спільними зусиллями старалися навести лад на одному із найцікавіших та романтичних місць Підгаєччини. Багаторічне використання водойми, як улюбленого місця відпочинку горожан, призвело до забруднення його берегів. Саме роботу з очищення прилеглої до водойми території здійснила вищезгадана ініціативна група. Загалом було зібрано 80 мішків сміття.
Надіємося, що добра ініціатива буде прикладом для усіх відпочивальників.

 

Останнє редагування 03.10.2016

Поширити