Інфо-тур у НПП "Кременецькі гори"

6 серпня 2020 року Управлінням туризму Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з Національним-природним парком «Кременецькі гори» було проведено інфо-тур для суб’єктів туристичної галузі та місцевих ЗМІ.


Кременецькі гори – один з багатьох цікавих куточків області, який був створений Указом Президента України від 11 грудня 2009 року 
У парку функціонує вісім еколого-туристичних маршрутів, два з яких були використані для проведення інфо-туру, а саме: огляд екостежок «Скелі Словацького» та «До чистих джерел».
Скелі Словацького – це мальовничі стрімкі скелі серед лісу,протяжністю 2,2 км та висотою 10-12 метрів. Даний маршрут манить своїм чистим повітрям, різноманітністю флори та фауни, краєвидами та загадковими ущелинами. Саме через специфіку даного маршруту, представниками рятувально-пошукового відділення АРЧ АРЗ СП Управління ДСНС України у Тернопільській області, в рамках реалізації проекту «Подорожуй безпечно» було проведено навчальне тренування з порятунку людей, які могли б травмуватися під час здійснення активного відпочинку у гірській місцевості. Працівники пошуково-рятувального підрозділу розповіли та продемонстрували практичні навички з порятунку потерпілого.
Також учасники інфо-туру здійснили поїздку до нового еколого-туристичного маршруту «До чистих джерел». Даний об’єкт складається з 8 джерел, а також наповнений доволі різноманітною флорою та фауною. Обабіч маршруту розташовані місця для відпочинку та альтанка. Це ідеальний варіант для мандрівників, які хочуть насолодитись красою природи та краєвидами. 

 

Останнє редагування 07.08.2020

Поширити