Версія для друку

На одному з туристичних об'єктів Тернопільщини відбулась екотолока

Представники департаменту культури та туризму Тернопільської ОДА спільно з працівниками музейного комплексу "Лемківське село" м.Монастириська провели екологічну акцію.
Спільними зусиллями 22 листопада вони прибрали та впорядкували територію «Ватряного поля» в урочищі Бичова де щорічно відбувається Міжнародний фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини», дитяча «Лемківська ватрочка», дитячий фестиваль «Лемківські пацьорки».
«Проведення таких толок на туристичних об’єктах області вже стало доброю традицією. Ці об’єкти є візитівкою Тернопільщини, то ж їх вигляд і стан є важливими індикаторами туристичної привабливості нашого краю», - каже директор департаменту Світлана Байталюк.
Музейний комплекс «Лемківське село» – це унікальний і єдиний у світі музей лемківської культури. В ньому зібрано експонати, привезені українцями з різних теренів Лемківщини та подаровані для збереження звичаїв і традицій лемківської культури. На сьогодні в музеї є понад 3 тисячі автентичних лемківських речей вжитку та побуту, декору та мистецтва.

Поширити