Фест ,,Мандруй Україною” - ТЕРНОПІЛЛЯ

Учасники всеукраїнського фестивалю туристичних маршрутів та народних художніх промислів ,,Мандруй Україною” матимуть нагоду ознайомитися з туристичним потенціалом Тернопільщини.

Захід відбудеться 22 – 24 серпня в рамках відзначення 30-ї річниці незалежності України. Проведуть його в національному музеї народної архітектури та побуту України (музей просто неба "Пирогів").

Одна з головних цілей фестивалю – розкрити туристичний потенціал кожного регіону та куточка України.

Тому кожного дня представники Обласних державних адміністрацій та туристичних магнітів презентуватимуть свої регіони та найвизначніші, найцікавіші для туриста локації.

Про туристичні принади Тернопільщини відвідувачам виставки розповідатимуть представники департаменту культури та туризму та туристичних інформаційних центрів краю. Вони ж візьмуть участь у панельних дискусіях.

Майстри народних промислів з Тернопілля проведуть серію майстер-класів для гостей фестивалю, а виробники крафтової продукції проведуть імпровізований гастротур нашим гостинним краєм.

Відвідувачі фестивалю зможуть взяти участь в будь-якому з майстер-класів, купити сувеніри, локальні продукти, а також насолодитися гучним святом, подивитись виступи кращих творчих колективів з українських регіонів.

Поширити