"Українські медовари" - гості Тернопілля

Обмін практиками та створення нового доповнення до відвідування туристичних та екскурсійних груп м.Тернопіль - така головна ідея зборів туристичного активу а також представників туристичної галузі, які нещодавно зустрілися у новому закладі харчування Taverna Jurgen


Цій зустрічі передувала контактна робота управління туризму ТОДА із засновниками ТЗоВ "Українські медовари". Зустріч була обумовлена зацікавленням виробників до презентації власної продукції а також можливості співпраці в обслуговуванні туристичних груп. "Тернопіль є доволі цікавим містом із багатою архітектурною спадщиною а також туристичною інфраструктурою і тому нам легко практикувати щодо можливих варіантів співпраці. Зокрема, для туристів, які зацікавлені у відвідуванні міста ми можемо пропонувати проведення лекцій на медову тематику а також проводити дегустації" - зауважив Володимир Дмитрук (співзасновник підприємства). Так цього разу, до уваги присутніх були запропоновані різновиди продукції з меду та інших продуктів бджільництва. Виступаючі ще раз нагадали всім про древність історії добування меду а також продемонстрували відомі та нові товари, які можна виготовляти із меду та інших продуктів бджільництва. Впродовж вечора, усі учасники змогли і продегустувати медові вироби бджолярів а також кулінарні смаколики від господарів таверни.
Зараз туристи шукають для себе нові та цікаві атракції та послуги, які можна комплексно отримати на одній локації, тому така співпраця буде цікавою для усіх. В перспективі, управління передбачає можливість використання досвіду представників Українські медовари у розвитку сільського зеленого туризму, що дасть новий поштовх розвитку бджолиних пасік на Тернопіллі.

 

Останнє редагування 02.02.2021

Поширити