Середа, 18 листопада 2020 00:00

Скелі Словацького - рятувальний полігон

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Тернопільщина – це прекрасний та цікавий регіон України, який завжди вражає і захоплює своїми історичними та культурними пам’ятками. Одним із таких місць є Північна сторона Тернопілля. Воно цікаве і своєю архітектурою і географічним розміщенням біля підніжжя Кременецьких гір.


6 серпня 2020 року Управлінням туризму Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з Національним-природним парком «Кременецькі гори» було проведено інфо-тур для суб’єктів туристичної галузі та місцевих ЗМІ.
Кременецькі гори – один з багатьох цікавих куточків області, який був створений Указом Президента України від 11 грудня 2009 року з метою збереження та ефективного використання природних комплексів та об’єктів.
У парку функціонує вісім еколого-туристичних маршрутів, два з яких були використані для проведення інфо-туру, а саме: огляд екостежок «Скелі Словацького» та «До чистих джерел».
Скелі Словацького – це мальовничі стрімкі скелі серед лісу,протяжністю 2,2 км та висотою 10-12 метрів. Даний маршрут манить своїм чистим повітрям, різноманітністю флори та фауни, краєвидами та загадковими ущелинами. Саме через специфіку даного маршруту, представниками рятувально-пошукового відділення АРЧ АРЗ СП Управління ДСНС України у Тернопільській області, в рамках реалізації проекту «Подорожуй безпечно» було проведено навчальне тренування з порятунку людей, які могли б травмуватися під час здійснення активного відпочинку у гірській місцевості. Працівники пошуково-рятувального підрозділу розповіли та продемонстрували практичні навички з порятунку потерпілого.
Також учасники інфо-туру здійснили поїздку до нового еколого-туристичного маршруту «До чистих джерел». Даний об’єкт складається з 8 джерел, а також наповнений доволі різноманітною флорою та фауною. Обабіч маршруту розташовані місця для відпочинку та альтанка. Це ідеальний варіант для мандрівників, які хочуть насолодитись красою природи та краєвидами. Тому НПП «Кременецькі гори» завжди радий вітати не лише українських, але й закордонних туристів. Схили гір укриті старим густим лісом, чекають на Вас!

 

Читати 574 разів Останнє редагування Вівторок, 02 лютого 2021 12:46