Розпочав роботу VII Міжнародний інвестиційний форум

Invest forum_1Управління з питань туризму облдержадміністрації бере активну участь у проведенні VІІ Міжнародного інвестиційного форуму, який 27-28 квітня відбувається у м. Тернопіль.

Invest forum_2_2012Управління з питань туризму облдержадміністрації бере активну участь у проведенні VІІ Міжнародного інвестиційного форуму, який 27-28 квітня відбувається у м. Тернопіль.

Як складову загальної експозиції області, управління представляє оновлену стендову презентацію з висвітленням розвитку туристичної галузі. На виставковій експозиції «Тернопілля туристичне» представлено каталог інвестиційних пропозицій з розвитку туристично-рекреаційної інфраструктури області, який містить інформацію українською та англійською мовою про більш ніж 20 інвестиційних проектів у галузі туризму, підготовлених за останні два роки.

Стенд «Тернопільщина туристична» є серед найпопулярніших. Гості та учасники Форуму знайомляться з презентаційними матеріалами туристичного спрямування: фото-банером, на якому зображені найпривабливіші туристичні перлини нашої області, компактній розсувній стійці з різноманітною рекламно-презентаційною продукцією про туристичний потенціал області. Великою популярністю користуюся туристична карта-банер «Тернопільська область. Туризм і рекреація».

За ініціативою управління, Кременецька района рада представляє експозицію «Кременеччина туристична» щодо можливостей залучення інвестицій у розвиток туристичної галузі Кременецького району.

За сприяння управління з питань туризму облдержадміністрації на засіданні тематичної секції «Енергозбереження. Розвиток інфраструктури», яка проходить у рамках Форуму, представлено актуальний інвестиційний проект «Реконструкція санної траси та будівництво об’єктів інфраструктури в м. Кременець» (доповідач: Малищик Анатолій Сергійович, директор Кременецької дитячо-юнацької спортивної школи „Колос”). Цей проект є особливо важливим в області, беручи до уваги реалізацію в Західній Україні Національного проекту «Олімпійська надія – 2022».

Для іноземних делегацій та закордонних гостей  Міжнародного інвестиційного форуму управління з питань туризму організувало пішохідно-автобусну екскурсію "Знайомство з Тернополем" на англійській та російській мовах.