Прес-тур для ЗМІ Республіки Польша

Протягом трьох днів з 22 по 24 червня 2018 року в рамках прес-туру, Тернопільщиною мандрували журналісти Республіки Польща.

Деякі з них вперше завітали до нас на Тернопілля. Програма подорожі була досить насиченою. В перший день вони відвідали такі міста як :
Кременець, побували на об’єктах Кремнецько- Почаївського ДІАЗу, дякуємо Ольга Деревінська, у Вишнівці та Збаражі мандрували об’єктами Національний заповідник "Замки Тернопілля" та пройшлися набережною Тернополя. Де мали змогу заглянути у замки та палаци. Наступного дня вирушили у старовинний Чортків, прогулялися історичною частиною міста, зайшли у костел святого Станіслава, який дуже їх вразив. Зустрілися із мером міста Volodymyr Shmatko Після обіду в Єжи Чартковський вирушили до Бучача. Пройшлися старенькими вуличками, центром міста, заглянули у ратушу, піднялися до руїн замку. Далі свою подорож продовжили у Язлівецький монастир сестер-непорочниць. Третій день минув швидко, проте активно, адже подорожували містом Заліщики , Джуринським водоспадом, Днестровский Каньон разом з КП «Заліщицьке туристичне бюро» та його директором Віктор Кучер. Наші польські колеги кажуть, що їм сподобалася подорож, бо навіть не дивлячись на дощ змогли все побачити та отримали багато позитивних емоцій. Прес-тур було організовано відділом туризму ТОДА.
Від журналістів очікуємо цікавої інформації у польських ЗМІ, а також промоційних відеоматеріалів про наші туристичні об'єкти. Варто додати, що про Тернопільську область та наші туристичні родзинки вже пишуть, зокрема у виданні Республіки Польща «Польща та Україна», де про Україну пишуть польською мовою, а про Польщу українською, більше інформації про цей журнал за посиланням www.natemat.com.pl
Завдяки нашій тісній співпраці з сусідньою країною, сподіваємося на збільшення потоку туристів у наш регіон.
Щиро дякуємо нашим надійним партнерам: Pallada Hotel, STONE street cafe, База відпочинку Над Стрипою, ресторану «Слава» та її керівнику Олена Калушка
#ternopilya #newemotions

Останнє редагування 14.08.2019

Поширити