Анонси

TFT-2018 - визначна подія року в туристичному спрямуванні Тернопільської області. Обговорення актуальних питань із найвідомішими практиками та оцінювання можливостей власного розвитку.
До участі запрошуються представники: державних органів, об'єднаних територіальних громад, місцевих органів самоврядування, навчальних закладів. У виступах будуть розглядатися питання, які особливо є важливими для розвитку територій. Раді будемо вітати усіх керівників інфраструктурних закладів сфери гостинності.
Для ознайомленням із ПРОГРАМОЮ TFT-2018 та РЕЄСТРАЦІЄЮ просимо перейти за посиланням http://tft.visit.ternopil.ua/
Реєстрація для участі у заході - обов'язкова для всіх

ПРОГРАМА ФОРУМУ 

середа  21.11.18 Зустріч учасників TFT-2018 
Поселення учасників форуму

Четвер 22.11.18 реєстрація  9:00 м.Тернопіль Український дім «Перемога»

10:00  Пленарне засідання . Відкриття форуму

Представники Мінекономрозвитку України

Керівництво області та міста

Панель 1

Тема: “Брендування територій”

Панель 2

Тема: “Просування турпослуг у інтернеті”

Галицька гастрономія

Панель 3

Тема: “Контроль екскурсійної діяльності, як основа національної безпеки”

18:00   Вільна панель

Тема: “Презентація туристичних можливостей міста Тернопіль”

 

п'ятниця  23.11.18 9:00 м.Чортків  Комплекс “Асторія”

10:00
Панель 1

Тема: “Подієвий туризм. Організація заходів: помилки і пошук партнерів”

Панель 2

Тема: “Організація та створення власного туристичного бізнесу”

Галицька гастрономія

Панель 3

Тема: “Джерела фінансування туристичних проектів”

Переїзд у м.Заліщики, ТК «Мішин-Сіті»

 

субота 24.11.18 м.Заліщики 

м.Тернопіль10:00 
17:00

Беруть участь запрошені спікери та представники інших областей

Огляд туристичних об'єктів області

Заліщицький р-н - панорама м.Заліщики
Борщівський р-н - печера “Вертеба”
Борщівський р-н - Монастирок
м. Чортків - архітектурний центр
Оздоровчий комплекс “Орися” – ознайомлення із новозбудованим бальнеологічним оздоровчим комплексом.
м.Теребовля - Замкова гора
Тернопіль - “Музей ретроавтомобілів”

субота  24.11.18 м.Тернопіль     18:00-20:00 

Панель

Тема: «Правильний контент і його просування у соцмережах»
Приміщення MagneticOne Academy: м.Тернопіль, вул Крушельницької 43/36 (біля Wine Time, буде ФОРУМНИЙ банер)

Відділ туризму Тернопільської облдержадміністрації, в продовження теми якісної підготовки фахівців для сфери гостинності, ініціює проведення 09 листопада 2018 р. семінару-практикуму на тему ,,Якісно підготовлений персонал – запорука успіху закладів сфери гостинності області”.
Мета семінару-практикуму: виробити спільні підходи з налагодження взаємовигідного співробітництва між закладами освіти та туристичної інфраструктури щодо удосконалення освітнього процесу у відповідності до вимог і потреб регіонального та місцевих туристичних ринків. Насамперед, напрацювання проектів угод про співпрацю, організацію стажування студентів та учнів у закладах розміщення, харчування та дозвілля, проведення тренінгів з практиками туристичного бізнесу тощо).
До участі у заході запрошуються представники закладів професійної освіти (майстри виробничого навчання), які готують фахівців для сфери гостинності Тернопільщини, та сфери туризму, готельного та ресторанного бізнесу.
Партнер з організації та проведення заходу - ГРОК "Алігатор" (м.Тернопіль, Гайова, 29)

До відома зацікавлених осіб, інформуємо про перелік міжнародних заходів що відбудуться протягом серпня - листопада 2018 року. Для уточнення інформації та участі звертайтеся у приватні повідомлення.
ІНФОРМАЦІЯ про міжнародні заходи
1) Бізнес-саміт Шовкового шляху 2018 15-17 жовтня 2018 року, м. Чжанцзяцзе, провінція Хунань, КНР .Саміт організовується спільно з Міжнародною Торговою Палатою Китаю, муніципальним урядом Чжанцзяцзе, Китайською асоціацією дружби, Підкомісією з сприяння міжнародній торгівлі провінції Хунань Китайської ради та Міжнародною торговельною палатою Шовкового шляху. Для забезпечення презентації потенціалу регіону необхідно надати інвестиційні проекти, які можуть бути реалізовані в області для представлення зацікавленим структурам.

2) Міжнародна китайська імпортна виставка 5-10 листопада 2018 року, м. Шанхай, КНР. Основною метою виставки є презентація туристичного потенціалу регіону. Китайська міжнародна імпортна виставка буде складатися з трьох основних частин: 1) Павільйон на якому будуть розміщуватись національні стенди країн. Його мета – це презентація основних досягнень країн у сферах торгівлі та інвестицій та представлення унікальних товарів та послуг. 2) Тематичні павільйони для участі підприємств: - павільйони, які присвячені товарам за наступними напрямами: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція; - павільйон, який присвячений послугам за наступними напрямами: туристичні послуги, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, послуги та аутсорсинг.

3) Міжнародний торговельний форум “Hongqiao” в рамках виставки, проведення якого заплановано на 5 листопада 2018 р. Для забезпечення презентація потенціалу регіону в рамках національного стенду необхідно надати інформацію про об’єкти туристичної інфраструктури області, які є «візитною карткою» українською та англійською мовами 15-20 фотографій із зазначенням туристичної інфраструктури області та кожної пам’ятки загалом та тізери інвестиційних проектів з фінансово-економічними розрахунками. Зразки тізерів та форм для туристичних об’єктів були надіслані офіційним листом на РДА.

4)Перший форум та виставки регіонів України та Республіки Білорусь 25-26 жовтня 2018 року у м. Гомель, Республіка Білорусь. Перший форум регіонів України та Республіки Білорусь за участю президентів обох країн та під патронатом Кабінету Міністрів України та Ради міністрів Республіки Білорусь. Метою форуму є представлення економічного потенціалу регіонів України та Білорусі, а також розбудова нових ініціатив і форм економічного, інвестиційного, науково-технічного та культурного співробітництва на міжрегіональному рівні.

5) ІІІ Український форум Шовкового шляху 16 листопада 2018р. м. Київ .Форум створить виняткові можливості для представників урядових, парламентських і ділових кіл поглибити діалог, залучити інвестиції та реалізувати конкретні проекти в аграрній, енергетичній, транспортноінфраструктурній сферах. В рамках налагодження українсько-китайської співпраці, Асоціація надає 50% знижку на придбання квитків для представників бізнесу. В рамках забезпечення представлення необхідно проінформувати зацікавлені суб’єкти господарювання та підготувати масштабні інвестиційні проекти англійською мовою.

6) ІІ Європейський тиждень інновацій 17-21 вересня 2018 р. Тематика: співпраця науки і бізнесу в сфері інновацій Цьогорічна подія охопить 3 напрямки: біоінновації, економіка , медицина , в рамках яких відбуватиметься дебати про роль інновацій, кроссекторальних технологій. На Європейському тижні інновацій передбачаються різноманітні зустрічі, адже захід організовують спільно з XV Люблінським фестивалем науки – наука для бізнесу: відкрита лабораторія, форум молодих науковців, площа стартапів. Для забезпечення участі необхідно сформувати склад делегації, визначити спікерів з числа представників регіону.

7)Економічний форум в Криниці 4-6 вересня 2018 року. Тема Форуму – „Європа спільних цінностей чи Європа спільних зацікавленостей?”. Дебати будуть сконцентровані на ключових питаннях: міжнародна політика, інвестиції та розвиток, макроекономіка, бізнес та менеджмент, інформаційна безпека, нова економіка, суспільство, безпекова політика, енергетика, інновації, охорона здоров'я, Європа та світ, форум регіонів тощо. На форум діє двоетапна реєстрація. Представники бізнес-структур додатково зобов’язуються конференційною оплатою. (400€) Проживання в готелі за власний рахунок 290€+150€ друга особа = 440 € при поселенні у двомісному номері. Для забезпечення презентації потенціалу регіону необхідно надати інвестиційні проекти, які можуть бути реалізовані в області для представлення зацікавленим структурам, надати пропозиції щодо наповнення регіонального стенду.

8) VІІ Конгрес Ініціатив Східної Європи 24-25 вересня 2018 року .Місце зустрічі фахівців-практиків транскордонної співпраці, платформа для діалогу представників культури, мистецтва, місцевих органів влади та самоврядування Також відбудеться Форум партнерів для налагодження нових партнерств та спільних проектів розвитку та Біржа грантодавців. 10 програмних ліній: спадщина і примирення, наука та освіта, культура, рівність, туризм, локальна демократія, регіональне партнерство, інновації та бізнес. Сформувати склад делегації, визначити спікерів з числа представників області.

9) Бізнес-місії з підприємцями в рамках Днів Індії та Днів Ізраїлю в Тернопільській області. Вересень 2018 року В рамках відзначення Днів Індії та Ізраїлю в Тернопільській області заплановано проведення бізнес місій іноземних компаній з зацікавленими суб’єктами господарювання області. Для забезпечення проведення заходу необхідно повідомити підприємців, зацікавлених у виході на нові ринки зазначених країн.

10) Ярмарок „Смаки Регіонів” у Великопольському воєводстві Республіки Польща 29 вересня - 01 жовтня 2018 року, м. Познань. Ярмарок Смаки Регіонів - фестиваль споживачів і прихильників традиційних страв, приготованих за старовинними рецептами. Виставлятимуться польські регіони, які на своїх площах презентуватимуть виробництво вин, пекарень, кондитерських, сиру та м’яса і іншу регіональну продукцію. Для забезпечення участі делегації області у ярмарку необхідно повідомити зацікавлених підприємців.

11) Активізувати роботу у напрямку транскордонного співробітництва. 1 серпня 2018 року розпочато набір заявок на Другий конкурс проектів в рамках Програми Транскордонного Cпівробітництва Європейського Інструменту Сусідства „Польща-Білорусь-Україна 2014-2020” за тематичною ціллю Спадщина (природна, культурна та історична). Конкурс відкрито для мікро-проектів (мало бюджетні 20-60 тис. Євро) та спрямовано на не інвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транскордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи. Кінцевий термін подання проектних заявок на конкурс – 31 жовтня 2018р. - Проектні заявки подаються англійською мовою - Семінари щодо умов конкурсу будуть проводитись у другій половині серпня та протягом вересня. Довідково: Тернопільська область входить у Програму у статусі додаткового регіону. Співпраця в рамках Програми ТКС здійснюється за допомогою проектів, відібраних у відкритому конкурсі - представлених місцевими органами влади, місцевого самоврядування, неурядовими організаціями, медичними закладами, вищими навчальними закладами, науково-дослідними інститутами, що входять в територію дії програми.

19 серпня щиро запрошуємо всіх бажаючих в урочище Червоне, що поблизу села Нирків, на фестиваль Червоногородського замку. Всі охочі зможуть помилуватися красою нашого краю та скупатися у водах найбільшого рівнинного водоспаду України.

Запрошуємо! :)

Всеукраїнський фестиваль лемківської культури "Дзвони Лемківщини", який традиційно відзначають на початку серпня, відбудеться 3, 4 та 5 серпня. У цей період урочище «Бичова», що у Монастириському районі, щиро прийматиме учасників заходу та гостей із різних областей України та зарубіжжя.

ПРОГРАМА XІХ Всеукраїнського фестивалю лемківської культури «Дзвони Лемківщини»
МОНАСТИРИСЬКА. ЛЕМКІВСЬКЕ СЕЛО.

3 серпня (п’ятниця)

9.00-18.00 – огляд експозиції Музею лемківської культури і побуту.
15.00-20.00 – концертна програма. Запалення малої ватрочки.

4 серпня (субота)
9.00-18.00 – огляд експозиції Музею лемківської культури і побуту.
11.00 – урочиста хода учасників фестивалю містом. Покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку, Пам’ятного знаку депортації.
Лемківське село.
12.00 – огляд містечка народних промислів, традиційної лемківської кухні, експозицій у музейних приміщеннях.
13.00 – урочисте відкриття ХІХ Всеукраїнського фестивалю лемківської культури. Запалювання ватри. Театралізований літературно-музичний пролог.
14.30 – привітання керівників і представників державних і громадських установ та організацій України, області, району та міста.
15.00 – концертна програма.
15.30 – презентація книжок на лемківську тематику, тематичні конкурси, спортивні ігри та змагання.
19.00 – концерт Національного заслуженого академічного народного хору України імені Григорія Верьовки.
23.00 – молодіжна забава.

5 серпня (неділя)
9.00-18.00 – огляд експозиції Музею лемківської культури і побуту.
10.00 – Служба Божа біля каплички на Ватряному полі.
12.00 – концертна програма.
17.00 – урочисте закриття Фестивалю.
У фестивалі беруть участь професійні та аматорські колективи і окремі виконавці з України, Польщі та Словаччини.

06.05.2018р., неділя

9:00 Всеукраїнський фестиваль-конкурс патріотичного мистецтва “Козацька слава” (призамковий парк)
12:00-16:00 - робота туристичного містечка (представлення районів та міст
14:00 Офіційна частина — відкриття літнього туристичного сезону та Дня міста Збараж.
15:00-16:00 - прес тур для регіональних ЗМІ
15:30 Святковий гала-концерт.
19:00 Виступи кращих кавер-гуртів Західної України.
Протягом дня — традиційний “Капусняк та вареник - Fest” (призамковий парк), змагання для школярів "Скарби Героїв" за участі ВГО СОКІЛ Тернопіль (рів з лівої сторони замку), показові виступи і лицарські бої Громадської організації Клуб історичної реконструкції “Збаразький Гарнізон” (призамковий парк), виступи гирьовиків, карбування монет, виступи скелелазів, робота дитячих атракціонів та майданчиків (призамковий парк, стадіон “Колос”)

Сторінка 1 із 2